• سال نو
  • ارتش
  • باغشمال
  • باغ امامی
  • روگذر ارتش
  • باغشمال 1
  • باغ امامی 1
  • moharram
 
  امروز
دوشنبه
مرداد 1401
17
قمری:10 محرم 1444

میلادی:8 اوت 2022
 
تاریخ : پنجشنبه 13 مرداد 1401     |     کد : 6889

ابراز رضایت استاندار آذربایجان‌ شرقی از پیشرفت فیزیکی روگذر شهید فلاحی ( ارتش )

استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از پروژه روگذر شهید فلاحی ( ارتش ) ضمن ابراز رضایت از روند اجرای این پروژه گفت: روند پیشرفت فیزیکی روگذر ارتش به عنوان یکی از پروژه های مهم عمرانی و ترافیکی شهر رضایت بخش است و قطعا با تکمیل و بهره برداری از این طرح رضایتمندی شهروندان نیز فراهم خواهد شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ تبریز ، سردار عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی عصر امروز به همراه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و شهردار منطقه ۳ در بازدید از پروژه روگذر شهید فلاحی ( ارتش) اظهار کرد: پروژه‌ روگذر ارتش در زمره مهم‌ترین پروژه‌های شهر تبریز می باشد
وی ادامه داد : روند این پروژه‌ در گذشته طبق بررسی‌های انجام گرفته بسیار کند بود اما در سال جاری، با اقدامات اساسی و جابجایی پیمانکار توسط شهرداری تبریز، پیشرفت این پروژه قابل توجه است.
استاندار آذربایجان شرقی افزود: با توجه به نصب روزشمار در پروژه ارتش ، این روگذر تا پایان شهریور به بهره برداری خواهد رسید.
شهردار منطقه ۳ تبریز هم در این بازدید ضمن ارائه گزارش کامل از روند اجرای روگذر ارتش از پیشرفت ۸۵ درصدی این پروژه خبر داد و گفت: از ۲۰۰ متر طول عرشه این روگذر ۱۰۰ متر آن نصب شده و تیرهای ۱۰۰ متر دیگر به محل پروژه منتقل شده و طی روزهای آتی روی پایه های کناری نصب خواهد شد.
وی همچنین از شروع نصب بادبند روی عرشه های میانی خبر داد و افزود: همزمان با این کار، عملیات آرماتوربندی روی عرشه ها نیز شروع شده است.
شهردار منطقه ۳ همچنین از نصب دیواره های پیش ساخته در رمپ های غربی و شرقی این زیرگذر خبر داد و افزود: همزمان با نصب دیوارهای پیش ساخته خاکریزی و زیرسازی رمپ ها نیز در حال انجام می باشد.
پورخردمند در پایان با اشاره به اینکه طی چهار ماه گذشته  با ورود سازمان عمران شهرداری به پروژه ارتش ، شاهد تسریع در اجرای عملیاتی بزرگترین پروژه عمرانی شهرداری منطقه ۳ در این سالها هستیم ، افزود:  چند ماه گذشته رشد عمرانی پروژه روگذر ارتش فراتر از زمان موعد را سپری کرد که این سرعت در عملیات اجرایی باعث شد تا این پروژه در موعد مقرر و طبق روزشمار نصب شده قابل بهره برداری باشد.
شهردار منطقه ۳ همچنین در این بازید ضمن تاکید بر اینکه بعد از شروع به احداث تقاطع غیر همسطح شهید فلاحی ، شهرداری منطقه ۳ یک نگاه فرا منطقه ای به این پروژه دارد و این پروژه باعث شده تا نسبت به ساماندهی مناطق پیرامونی این  پروژه نگاه ویژه ای داشته باشد.
شهردار منطقه ۳ ادامه داد: بنا داریم نسبت به زیباسازی و حذف زوائد بصری و اصلاح ساختاری در این محدوده توجه ویژه ای داشته باشیم تا ساکنین این محدوده از ارزش افزوده ای که از این طریق حاصل می شود ، بهره مند شوند.
  
                             امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ تبریز


نوشته شده در   پنجشنبه 13 مرداد 1401  ساعت  08:19   توسط   قلی پور امور ارتباطات منطقه 3    تعداد بازدید  93
PDF چاپ چاپ