• سال نو
  • ارتش
  • باغشمال
  • باغ امامی
  • روگذر ارتش
  • باغشمال 1
  • باغ امامی 1
  • روز روابط عمومی
 
  امروز
پنجشنبه
ارديبهشت 1401
29
قمری:18 شوال 1443

میلادی:19 مه 2022
 
تاریخ : سه شنبه 5 بهمن 1400     |     کد : 6415

معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 3:

تعامل و همکاری و دقت و سرعت عمل، ضامن موفقیت است

در جلسه معارفه مسئول جدید واحد تخلف یایی شهرداری منطقه 3، معاون شهرسازی و معماری منطقه، تعامل و همکاری بین کارکنان را رافع مشکلات بر‌شمرد و دقت و سرعت عمل را ضامن موفقیت دانست.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز؛ طی مراسمی با حضور معاون شهرسازی و معماری و کارشناسان زیر مجموعه معاونت و رییس اداره برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی منطقه، مسئول جدید واحد تخلف یابی و رییس اداره نظارت و پیشگیری از تخلفات ساختمانی منطقه معرفی شد.
در این مراسم علی اسماعیل زاده معاون شهرسازی و معماری منطقه، همکاری و تعامل ما‌بین کارکنان مجموعه را از مهمترین شروط حل مشکلات برشمرد وگفت: تعامل و همکاری در هر سازمان و مجموعه، از بنیادی ترین شروطی است با اتکاء به آن می توان بر مشکلات فائق آمد.

اسماعیل زاده، شرط دیگر موفقیت را دقت و سرعت عمل در اجرای کارها ذکر کرد و افزود: با توجه به جایگاه و عملکرد حوزه شهرسازی در شهرداری ها و تأثیر آن در رشد و توسعه آینده شهر، باید مطابق مقررات و ضوابط در سریعترین زمان ممکن و به شکلی اصولی، به درخواست‌ها و نیاز‌های شهروندان مراجعه کننده پاسخگو باشیم، تا بتوانیم هم در راستای جلب رضایت مندی شهروندان تلاش کرده و هم بتوانیم با جذب درآمد های قانونی مطابق مقررات و ضوابط، در عمران و آبادی شهر و منطقه انجام وظیفه کرده باشیم.
معاون شهرسازی و معماری منطقه، نحوه فعالیت کارکنان را بی‌تأثیر به آرایش و وضعیت آینده شهر ندانسته و ادامه داد: انجام کار به موقع و همراه با گشاده رویی و با نیت حل مسائل و مشکلات شهروندان، قطعاً در زیبایی محیط زندگی مان تأثیرات فراوانی خواهد داشت.
وی شناسایی توان و جابجایی محل کار کارکنان را عامل دیگری در پویایی و کارآیی هر چه بیشتر و موثر در ارتقاء سطح بهره‌وری عنوان کرد و گفت: باید از کارکنان متناسب با توانمندی هایشان برای خدمت به شهروندان بهره برد.
اسماعیل زاده در این جلسه از تلاش ها و زحمات مجدانه و دلسوزانه رامین جهان مهر در واحد تخلف یابی تقدیر و تشکر کرد و ادامه داد: از این به بعد پرونده های ارجاعی از دیوان عدالت اداری و همچنین بررسی کارشناسانه شکایات حوزه بازرسی، بر عهده ایشان خواهد بود که امیدواریم با توجه به تجارب و تخصص شان، مشکلات این حوزه به سطح نازلی کاهش یابد.
معاون شهرسازی و معماری منطقه در این جلسه معارفه، غلامرضا عباسی را نیز به عنوان مسئول جدید واحد تخلف یابی و رییس اداره نظارت و پیشگیری از تخلفات ساختمانی زیر نظر معاونت شهرسازی و معماری معرفی کرده و افزود: با توجه به تجارت و تخصص شان امید است با همکاری سایر همکاران در این حوزه نیز موفقیتی بیش از پیش در جهت ارائه خدمات به شهروندان و ارتقاء سطح درآمدی منطقه را شاهد باشیم.
جلسه با ابلاغ حکم پست مدیریتی هر دو کارشناس در حضور کارشناسان حوزه معاونت شهرسازی و معماری منطقه در سالن اجتماعات، خاتمه یافت.

 
                                امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز


نوشته شده در   سه شنبه 5 بهمن 1400  ساعت  09:46   توسط   قلی پور امور ارتباطات منطقه 3    تعداد بازدید  168
PDF چاپ چاپ