• سال نو
  • ارتش
  • باغشمال
  • باغ امامی
  • روگذر ارتش
  • باغشمال 1
  • باغ امامی 1
  • روز روابط عمومی
 
  امروز
پنجشنبه
ارديبهشت 1401
29
قمری:18 شوال 1443

میلادی:19 مه 2022
 
تاریخ : دوشنبه 4 بهمن 1400     |     کد : 6412

شهردار منطقه ۳ تبریز تشریح کرد؛

برگزاری نزدیک ۱۰۰ برنامه توسط شهرداری منطقه ۳ تبریز به مناسبت دهه فجر

شهردار منطقه ۳ تبریز گفت: شهرداری منطقه ۳ تبریز بر مبنای تعمیق معارف انقلاب در میان عموم جامعه به خصوص جوانان و نوجوانان نزدیک به ۱۰۰ عنوان برنامه در دهه فجر تدارک دیده است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ تبریز ، یعقوب وحیدکیا در این رابطه اظهار کرد: فضاسازی گسترده محیط شهری و ایجاد طاق‌های نصرت در مسیر راهپیمایی و سطح شهر به ویژه در مقابل ساختمان اداری و چهارراه ابوریحان و همچنین مقابل بیت امام جمعه محترم تبریز ،  دیدار و تجلیل خانواده معظم شهدا، برگزار محفل انس با  قرآن، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی برای خانواده‌ها و جوانان و پرسنل شهرداری و ده‌ها برنامه دیگر، از جمله برنامه‌های فرهنگی شهرداری منطقه ۳ تبریز خواهد بود.
وی افزود: همچنین در این ایام در ۱۰۰ نقطه از سطح حوزه منطقه پرچم مقدس ایران عزیزمان به اهتزاز در خواهد آمد.
به گفته شهردار منطقه ۳ تبریز ، برنامه ریزی برای نصب 3۰۰ مورد بنر ، پرچم و تصاویر شهدا با موضوع دهه فجر در اندازه های متفاوت از دیگر برنامه های این منطقه به مناسبت ایام دهه فجر می باشد.


برنامه نورافشانی با حضور شهروندان و خانواده پرسنل منطقه  در محوطه اداری ، تزئین میدان ابوریحان با حال و هوای این ایام مبارک ، دایر کردن ایستگاه صلواتی در چهارراه ابوریحان ، و همچنین پخش گل و شیرینی بین کارکنان و شهروندان از دیگر برنامه هایی است که وحید کیا به آنها اشاره کرد.
وی افزود: با توجه به ضرورت  انتقال واقعیت‌های دوران انقلاب به  نسل چهارم در میان هجمه‌های شدید دشمنان برای مواجهه با انقلاب اسلامی، رویکرد برنامه شهرداری تبریز بر اساس روایت گفتمان انقلاب اسلامی بوده تا بتوانیم در پس این برنامه ها  واقعیت‌های دیروز، دستاوردهای امروز و چشم‌انداز آینده را به نسل حاضر ارائه دهیم.
وی افزود: در این راستا اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی با مشارکت مساجد سطح حوزه و همچنین دیدار با شهروندان از جمله برنامه هایی است که اجرا خواهد شد.
غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا از دیگر برنامه هایی است که به گفته شهردار منطقه ۳ تبریز در این ایام انجام خواهد شد.
شهردار منطقه ۳ تصریح کرد: دهه فجر امسال با ویژگی‌ها و برنامه‌ریزی خاصی برای ایجاد نشاط معنوی  بیشتر و در راستای الگوسازی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برای نسل جوان همراه بوده و حال و هوای ویژه‌ای خواهد داشت.
بر اساس این گزارش این برنامه ها با هدف هم افزایی از سوی امور ارتباطات ، فرهنگی اجتماعی و پایگاه مقاومت منطقه با هماهنگی اداره کل امور اتباطات شهرداری تبریز برگزار خواهد گردید. 

                                   امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ تبریز


نوشته شده در   دوشنبه 4 بهمن 1400  ساعت  08:13   توسط   قلی پور امور ارتباطات منطقه 3    تعداد بازدید  50
PDF چاپ چاپ