• شعار سال 99 و عکس رهبری
  • ساختمان منطقه
  • عکس منطقه
  • پاییز 1
  • گل 1
  • پاییز 2
 
  امروز
چهارشنبه
بهمن 1399
8
قمری:14 جمادى الثانية 1442

میلادی:27 ژانویه 2021
 
تاریخ : سه شنبه 23 دي 1399     |     کد : 4916

مسئول سازمان بسیج شهرداری در دیدار با شهردار منطقه3؛

با اهداء لوحی از مدیر امور ارتباطات و فرمانده پایگاه منطقه تقدیر کرد

مسئول سازمان بسیج شهرداری سپاه عاشورا با هیات همراه با شهردار منطقه 3 تبریز دیدار کرده و در خصوص فضاسازی سطح حوزه استحفاظی منطقه در اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با قدردانی از شهردار منطقه، از مدیر امور ارتباطات و فرمانده پایگاه مقاومت امام حسین(ع) منطقه با اهداء لوحی قدردانی نمود.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ تبریز، در خصوص فضاسازی سطح حوزه استحفاظی منطقه در اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، از فعالیت های مدیرامور ارتباطات و فرمانده پایگاه مقاومت امام حسین(ع) منطقه، به عنوان منطقه نمونه بین مناطق 10 گانه شهرداری تبریز، توسط مسئول سازمان بسیج شهرداری سپاه عاشورا  تقدیر شد.
رحیم ملاحسینی مسئول سازمان بسیج شهرداری سپاه عاشورا با هیات همراه با شهردار منطقه داوود طالب نژاد دیدار کرده و از تلاشهای شهرداری منطقه به جهت پاسداشت جایگاه والا و ارزشمند شهید قاسم سلیمانی قدردانی کرد.
در این دیدار، ملاحسینی عملکرد شهرداری منطقه در حوزه فضاسازی را قابل ارج دانسته و گفت: نگاه ولایت‌مدار، تلاش های مجددانه، زحمات صادقانه و حمایت های بی دریغ شهردار منطقه و همچنین برنامه ریزی ها و اقدامات مسئول امورارتباطات و همکاری فرمانده پایگاه مقاومت منطقه، باعث شد که شهرداری منطقه قدمی در خور در راستای شخصیت والا و بلند مرتبه حاج قاسم سلیمانی، قهرمان مقاومت در جهان در مقابل استکبار، بردارد.
مسئول سازمان بسیج شهرداری، تلاش در راستای ترویج و گسترش مکتب سلیمانی را، تلاش در محور ایثار و شهادت، مکتب تشیع و آرمان های مقدس حضرت امام (ره) دانست.
وی اعتلاء و سربلندی ایران اسلامی را در سایه ایثار و از خودگذشتگی مردانی عنوان کرد که در خطه های عزت و شرف همچون سردار شهید قاسم سلیمانی ارزش آفرینی می کنند.
گفتنی است توسط مدیر کل امور ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز سعید حاجی زاده نیز در روزهای گذشته از فعالیت های مدیر امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 مسعود پناهی به جهت کسب جایگاه مثبت و رتبه برتر در خصوص فضاسازی و تبلیغاتی محیطی مناسبت های اخیر مذهبی و ملی و همراهی و هماهنگی موثر با مرکز براساس ارزیابی های صورت گرفته، تجلیل شده بود.


PDF چاپ چاپ