• شعار سال 99 و عکس رهبری
  • ساختمان منطقه
  • عکس منطقه
  • پاییز 1
  • گل 1
  • پاییز 2
 
  امروز
چهارشنبه
بهمن 1399
8
قمری:14 جمادى الثانية 1442

میلادی:27 ژانویه 2021
 
تاریخ : دوشنبه 22 دي 1399     |     کد : 4914

شهردار منطقه 3 :

عملیات‌های کفسازی، در‌پوش‌گذاری و پی‌کنی در پارک سفیر‌امید در‌حال اجرا است

شهردار منطقه 3 تبریز از اجرای عملیات های عمرانی کفسازی مسیر پیاده رو ضلع غربی، در پوش گذاری روی دیوارهای سنگی زمین بازی کودکان و پی کنی محل دیوار های پیش ساخته ضلع شرقی پارک در حال احداث سفیر امید خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز، داوود طالب‌نژاد شهردار منطقه، خبر از فعالیت همزمان سه اکیپ عمرانی در روند احداث پارک 10 هزار متر مربعی سفیر امید شهرک طالقانی داد و گفت: در ادامه اجرای عملیات های عمرانی در پارک سفیر امید، در حال حاضر 3 اکیپ، کفسازی، اجرای در پوش روی دیوارهای سنگی و پی کنی دیوار های پیش ساخته ضلع شرقی، مشغول کار هستند.
شهردارمنطقه خبر داد: برای آماده سازی محل مسیر پیاده رو برای کفسازی در ضلع غربی پارک، با یک دستگاه بیل مکانیکی عملیات تسطیع و تنظیم پستی و بلندی خاک انجام می گیرد که بعد از اتمام این عملیات، مسیر مذکور با سنگ لاشه اسپراخون به طول 110 متر و در عرض 6 متر کفسازی می شود که البته 40 متر ادامه این مسیر قبلا کف سازی شده است.
طالب‌نژاد، عملیات عمرانی دیگر در حال اجرای پارک را اجرای درپوش های بتنی (قرنیزکاری) روی دیوارهای سنگی اطراف زمین بازی کودکان برشمرد که به طول 80 متر اجرا می شود.
وی، فعالیت اکیپ سوم مشغول به کاردر حال حاضر پارک در حال احداث سفیر امید شهرک طالقانی را،اکیپ پی کنی محل اجرای دیوارهای پیش ساخته بتنی ضلع شرقی پارک عنوان کرد و گفت: این محل نیز به طول 155 متر پی کنی شده و برای دیوارگذاری پیش ساخته بتنی آماده سازی می شود.
شهردارمنطقه  در توضیح روند اجرای عملیات کفسازی پارک سفیرامید نیز یادآور شد: تا بحال به طول 315 متر با عرض های 3 و 6 متری کفسازی شده که بعد از اتمام کفسازی قطعه باقی مانده در ضلع غربی پارک، عملیات کفسازی رینگ دور تا دور پارک به اتمام خواهد رسید.
طالب‌نژاد، از مسیرهای پیاده رو محوطه داخلی پارک نیز 150 مترمربع را اجرا شده ذکر کرد و افزود: 300 مترمربع باقی مانده از مسیر پیاده روهای محوطه داخلی پارک نیز در روزهای آینده کفسازی خواهد شد.

 
 
 


PDF چاپ چاپ