• شعار سال 99 و عکس رهبری
  • ساختمان منطقه
  • عکس منطقه
  • پاییز 1
  • گل 1
  • پاییز 2
 
  امروز
چهارشنبه
بهمن 1399
8
قمری:14 جمادى الثانية 1442

میلادی:27 ژانویه 2021
 
تاریخ : چهارشنبه 17 دي 1399     |     کد : 4906

شهردار منطقه 3 تبریز:

عملیات‌های عمرانی احداث پارک باغشمال بدون توقف ادامه دارد

عملیات‌های عمرانی متعدد احداث پارک باغشمال توسط شهرداری منطقه 3 تبریز، بدون توقف و تعطیلی و با اجرای تمهیدات مهار برودت هوا، با جدیت ادامه دارد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز، داوود طالب نژاد شهردار منطقه خبر از تداوم اجرای عملیات‌های متعدد عمرانی در پارک در حال احداث باغشمال داد و گفت : به جهت وسعت قابل توجه در نظر گرفته شده در این نقطه از شهر تبریز برای احداث پارک و اهمیت آن از ابعاد مختلف از جمله تأمین فضایی آرامش دهنده و سرسبز برای برگزاری اوقات فراغتی و استراحتی برای شهروندان، احداث پارک را با جدیت و بدون تعطیلی ادامه می‌دهیم.
 
طالب نژاد اظهار داشت: پارک 10هکتاری باغشمال در نقطه مرکزی شهر، کمبود فضای سبز شهری را به اندازه قابل توجهی جبران خواهد کرد و در برنامه داریم که مطابق مطالعات و نقشه های اجرایی، ساختمان های تعیین شده در نقشه را نیز نگه داشته و با کاربری‌های فرهنگی و هنری، فضای پارک را از لحاظ فرهنگی نیز پربارتر بکنیم.
شهردار منطقه، از عملیات های اجرا شده در احداث پارک باغشمال، به حفاری و لوله گذاری شبکه خام در داخل پارک برای آبیاری به طول 4 کیلومتر، جدول گذاری به طول 400 متر با جداول مدل طرح رومی که برای اولین بار در تبریز  برای خلق فضایی زیبا و دلنشین اجرا می شود، حفاری و لوله‌گذاری شبکه فاضلاب پارک به 350 متر با لوله های مخصوص فاضلاب ( کاروگیت)تا به امروز که ادامه دارد و جانمایی و حفاری محل احداث ساختمان پست  برق داخل پارک اشاره نمود.
وی افزود: در حال حاضر نیز 3 عملیات عمرانی، احداث دیوارهای ساختمان پست برق داخل پارک، ادامه اجرای عملیات لوله گذاری شبکه فاضلاب پارک و تخریب دو ساختمان موجود در داخل پارک در این روزهای سرد اجرا می شود. 


PDF چاپ چاپ