• شعار سال 99 و عکس رهبری
  • ساختمان منطقه
  • عکس منطقه
  • پاییز 1
  • گل 1
  • پاییز 2
 
  امروز
چهارشنبه
بهمن 1399
8
قمری:14 جمادى الثانية 1442

میلادی:27 ژانویه 2021
 
تاریخ : شنبه 8 آذر 1399     |     کد : 4831

توسط قرارگاه عملیاتی منطقه ۳؛

تذکر به واحدهای صنفی متخلف در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۳

از ابتدای شروع عملیات قرارگاه عملیاتی شهرداری منطقه ۳ تبریز، به تعدادی از واحد صنفی که بر خلاف مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا اقدام به ادامه فعالیت نموده بودند، تذکر داده شده است

 به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ تبریز، داوود طالب نژاد شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: همکاران فعال در قرارگاه عملیاتی از آغاز محدودیت ها، با حضور در سطح منطقه ضمن اطلاع رسانی عمومی نسبت به تذکرات لسانی و ارشادی اقدام کرده اند ‌.
وی افزود: البته بر اساس زحمات بی وقفه ی اکیپ های قرارگاه عملیاتی منطقه و نمایندگان تلاشگر نیروی انتظامی، اتاق اصناف و بهداشت که مجدانه و پا به پای همکاران شهرداری در راستای اجرای دقیق محدودیت های ستاد ملی کرونا از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کنند، قریب به اتفاق مردم فهیم با نهایت همکاری، از آغاز محدودیت ها، نسبت به تعطیلی مغازه ها در این بخش از شهر تبریز اقدام می نمایند.
شهردار منطقه ۳ تاکید کرد : روزانه نزدیک به ۳۰۰ واحد صنفی تذکر داده می شود که اکثر آنها اقدام به تعطیلی محل کسب و کار خود می کنند.
داود طالب نژاد تصریح کرد: یکی از مهمترین راه‌های مقابله با کرونا و قطع زنجیره انتقال آن، جلوگیری از تجمع مردم در مکان‌های شلوغ و دورهمی های خانوادگی است، که در این خصوص اکیپ های صوتی سیار در منطقه با پخش پیام های مختلف از شهروندان درخواست می شود از تردد های غیر ضروری خودداری نمایند.
وی همچنین از ضدعفونی کردن معابر و مبلمان شهری به صورت روزانه خبرداد و افزود: برای جلوگیری از شیوع کرونا باکس ها و زیر باکس ها و همچنین ماشین های حمل  باله به صورت مستمر شستشو و ضدعفونی می شوند.
 
 


نوشته شده در   شنبه 8 آذر 1399  ساعت  11:37   توسط   امور ارتباطات شهرداری منطقه 3    تعداد بازدید  38
PDF چاپ چاپ