• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
يکشنبه
آذر 1399
16
قمری:21 ربيع الثاني 1442

میلادی:6 دسامبر 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 28 آبان 1399     |     کد : 4803

در هشتمین روز اجرای مصوبات قرارگاه عملیاتی کرونا شهرداری منطقه 3 ؛

عملیات‌های اطلاع‌رسانی، ضدعفونی و نظارت بر ساعت تعطیلی صنوف اجرا شد

مصوبات قرارگاه عملیاتی کرونای شهرداری منطقه 3 تبریز، توسط اکیپ های سیار اطلاع رسانی، ضدعفونی و نظارت بر ساعات تعطیلی صنوف درجه 3 و 4 ، عصر دیروز در هشتمین روز اجرا شد.

مصوبات قرارگاه عملیاتی کرونای شهرداری منطقه 3 تبریز، توسط اکیپ های سیار اطلاع رسانی، ضدعفونی و نظارت بر ساعات تعطیلی صنوف درجه 3 و 4  ، عصر دیروز در هشتمین روز اجرا شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ تبریز؛ داوود طالب نژاد خبر از تداوم اجرای مصوبات قرارگاه عملیاتی مبارزه با ویروس کرونای شهرداری منطقه داد و گفت: عصر دیروز در هشتمین روز ، اکیپ های سیار مجهز به سیستم صوتی اطلاع رسانی، ضدعفونی فضاهای خاص شهری و نظارت بر تعطیلی صنوف درجه 3 و 4 از ساعت 18 به بعد، با حضور در سطح حوزه استحاظی منطقه انجام وظیفه نمودند.
طالب نژاد تصریح کرد: در اجرای این عملیات ها نزدیک به 150 تن اعم از کارکنان 3 ناحیه تحت مدیریت معاونت خدمات شهری و اجرایی و کارکنان روابط عمومی منطقه و سایر دستگاههای عضو قرارگاه، از جمله نیروی انتظامی، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، اتاق اصناف و مرکز بهداشت شهر تبریز همکاری دارند.
شهردار منطقه در توضیح چگونگی نظارت بر تعطیلی صنوف درجه 3 و 4 سطح حوزه اظهار داشت: همیشه رفتاری اخلاق محور توام با قانون، نتیجه مطلوب تری نسبت به برخورد و رفتاری صرفاً قهری و دستوری داشته است.
وی گفت: بعضی از صنوف درجه سه و چهاری هم که تعطیلی را اجرا نکرده بودند، با توضیح و تعامل و اقناع از سوی اکیپ ها، با آرامش مغازه های خود را تعطیل کردند.
طالب نژاد افزود: مطابق دستورالعمل و مصوبات ستاد کرونای شهرستان تبریز و ابلاغیه قائم مقام شهردار تبریز، اجرای مصوبات قرارگاه عملیاتی کرونای شهرداری منطقه 3 تبریز تا 1 ماه ادامه خواهد داشت و امیدواریم با همکاری و همراهی شهروندان، هر چه زودتر به این ویروس و بیماری فائق آمده و به شرایط و زندگی عادی برگردیم.

 نوشته شده در   چهارشنبه 28 آبان 1399  ساعت  02:00   توسط   اصغر قلی پور    تعداد بازدید  45
PDF چاپ چاپ