• شعار سال 99 و عکس رهبری
  • ساختمان منطقه
  • عکس منطقه
  • پاییز 1
  • گل 1
  • پاییز 2
 
  امروز
چهارشنبه
بهمن 1399
8
قمری:14 جمادى الثانية 1442

میلادی:27 ژانویه 2021
 
تاریخ : چهارشنبه 15 مرداد 1399     |     کد : 4552

شهردار منطقه 3 کلانشهر تبریز ؛

فضاسازی دهه امامت در منطقه ادای دین به حماسه غدیر خم می باشد

فضاسازی و چراغانی و طاق بندی در سطح منطقه و جلوی بیت امام جمعه محبوب شهر تبریز و همچنین جلوی ستاد بین المللی غدیر خم ، ادای دین به آرمان والای حماسه غدیر خم که یادآور امامت حضرت علی بن ابیطالب(ع) می باشد، است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ کلانشهرتبریز؛ طالب نژاد شهردار منطقه 3 در جمع تعدادی از معاونین و مدیران منطقه در جلسه درآمد و بررسی پروژه های عمرانی ضمن تقدیر از فعالیتهای عمرانی، خدماتی و فضاسازی جمعی همکاران شهرداری منطقه،  بیان داشت: فضاسازی ، چراغانی ، ریسه و طاق بندی جلوی بیت امام جمعه محبوب تبریز و جلوی منطقه و همچنین مقابل ستاد بین المللی غدیر خم، ادای دین به حماسه بزرگ غدیر خم می باشد که باید بیشتر از این هم مورد توجه قرار گیرد.
وی گفت:آغاز امامت و سرآغاز شیعه، از غدیر نشات می گیرد و بهمین دلیل باید غدیر را بیشتر از گذشته مورد توجه قرار دهیم.
مهندس طالب نژاد همچنین در سخنان خودکه در جلسه بررسی پروژه های عمرانی و خدماتی بیان می کرد بر فعال نمودن بیش از پیش واحد تخلف یابی نیز تاکید کرد.
شهردار منطقه بیان داشت در بحث نیرو و جابجایی آن به سایر واحدها، باید قبل از هر چیز به بحث توانایی نفرات و امکان جوابگویی ایشان در آن واحد توجه لازم را داشته باشیم و سریعاً نسبت به شناسایی نیروهایی که در واحد فعلی جوابگو نیستند و عملکرد مثبتی ندارند، اقدام لازم بعمل آید.
در مورد پروژه های عمرانی نیز از جمله احداث پارکها، با جدیت و با برنامه ریزی جلو برویم و سریعتر از زمان در نظرگرفته شده برای افتتاح، آماده بهره برداری نمائیم.
مدیریت زمان و هزینه را باید سرلوحه برنامه های مان کنیم به کار خود و سازمان مان تعصب کافی داشته باشیم و وقت کافی به سیستم بگذاریم و نباید منتظر اتمام وقت اداری باشیم که لازم است حتماً با رعایت پروتکل های بهداشتی اتمام کار را بیشتر در نظر بگیریم نه اتمام وقت اداری را.
در پروژه های عمرانی و خدماتی و فرهنگی هم لازم است، شارژ مالی همچنان مثل گذشته توسط معاون مالی و اقتصادی و همکاران مالی انجام شود، که امیدواریم با کمک خداوند از بحران مالی سربلند بیرون بیائیم.
ایشان ضمن بیان شفاف سازی در کارهای اداری تاکید کرد که به اصلاح نیروهای خود بپردازید نه به انتقام.
مهندس طالب نژاد تاکید کرد تا 22 بهمن و دهه فجر، پروژه ها باید خودشان را نشان بدهند که این میسر نخواهد شد مگر با همدلی و همت همه عزیزان.
در پایان جلسه مهندس طالب نژاد افزود: برای ماه محرم الحرام از هم اکنون برنامه ریزی کنید که در این برهه حساس،  فضاسازی خنثی کننده توطئه دشمنان خواهد بود.
 
 
                                                  امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ کلانشهرتبریز
 


نوشته شده در   چهارشنبه 15 مرداد 1399  ساعت  16:41   توسط   امور ارتباطات شهرداری منطقه 3    تعداد بازدید  97
PDF چاپ چاپ