• شعار سال 99 و عکس رهبری
  • ساختمان منطقه
  • عکس منطقه
  • پاییز 1
  • گل 1
  • پاییز 2
 
  امروز
چهارشنبه
بهمن 1399
8
قمری:14 جمادى الثانية 1442

میلادی:27 ژانویه 2021
 
تاریخ : يکشنبه 12 مرداد 1399     |     کد : 4544

در شهرداری منطقه 3 برگزار شد؛

جلسه نتایج طرح مطالعاتی بازسازی و ترمیم کانال ایلی سو

جلسه ای برای بررسی نتایج طرح مطالعاتی نحوه بازسازی و ترمیم کانال سرپوشیده هدایت آبهای سطحی"ایلی سو" با حضور مشاور طرح، شرکت تولید کننده دال های بتنی و شهردار و معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 3 برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ کلانشهرتبریز؛ جلسه ای با حضور شهردار و معاون کارشناسان فنی و عمرانی منطقه، مدیرعامل و کارشناس شرکت مطالعه کننده طرح مطالعاتی بازسازی و ترمیم کانال ایلی سو و شرکت سازنده قطعات (دال های بتنی) کانال، برای بررسی نتایج طرح مطالعاتی نحوه بازسازی و ترمیم کانال سرپوشیده هدایت آبهای سطحی "ایلی سو" در سالن اجتماعات منطقه برپا شد.
در این جلسه عباس رنجبر مدیرعامل شرکت مهندس مشاور نمودار به عنوان مشاور طرح مطالعاتی کانال ایلی سو، نتایج بررسی و مطالعات شان را در قالب موارد فنی و اجرایی برای جمع حاضر تشریح نمود که حسن گنجی مدیر عامل شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان (وابسته به شهرداری تبریز)، در این خصوص نکته نظرات خود به لحاظ توان فنی و اجرایی و قابلیت ها و توانمندی های شرکت را در خصوص امکان و عدم امکان اجرای نتایج طرح مطالعاتی بیان کرد.
در ادامه جلسه داوود طالب نژاد شهردار منطقه و محمودرضا بنائی معاون فنی و عمرانی منطقه، مسائل پیش رو در کانال و سوالات خود در این خصوص را با مدیر عامل شرکت مشاور، مطرح کردند.
جلسه بررسی نتایج طرح مطالعاتی بازسازی و ترمیم کانال سرپوشیده هدایت آبهای سطحی "ایلی سو" برای بررسی و اعلام نظر کارشناسی نهایی به کار خود پایان داد.
 

                                           امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ کلانشهرتبریز
 


نوشته شده در   يکشنبه 12 مرداد 1399  ساعت  14:05   توسط   امور ارتباطات شهرداری منطقه 3    تعداد بازدید  90
PDF چاپ چاپ