• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
چهارشنبه
مرداد 1399
22
قمری:22 ذو الحجة 1441

میلادی:12 اوت 2020
 
تاریخ : يکشنبه 1 تير 1399     |     کد : 4423

جهت مبارزه با ویروس کرونا با نظارت واحد مدیریت برنامه ریزی شهرداری منطقه 3 تبریز ؛

ساختمان منطقه ضد عفونی و بین کارکنان ماسک توزیع شد

در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا ، با مدیریت و نظارت واحد برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری منطقه 3 تبریز، محل کارکنان و سالن های ساختمان اداری شهرداری منطقه ضد عفونی و در بین کارکنان ماسک های بهداشتی مثل هر هفته توزیع شد .

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ کلانشهرتبریز؛ علیرضا فرشاهین مدیر برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی منطقه ، خبر از عمل جدی به پروتکل های بهداشتی در موج دوم سرایت ویروس کرونا در شهرداری منطقه داد و گفت : از شروع ویروس کرونا با نظارت واحد برنامه ریزی ، اقدامات متعدد پیشگرانه به اجرا در آمده است .
فرشاهین در خصوص برنامه های اجرا شده در راستای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و شیوع بیماری کووید – 19 ، افزود : از اواسط اسفند ماه پارسال ، سمپاشی و ضد عفونی تمامی اتاق ها و سالن ها و راهروها و سایر فضاهای تحت مدیریت منطقه انجام گرفته و همچنان ادامه دارد.
ودیر واحد مدیریت و برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی منطقه خبر داد : در کنار عملیات های سمپاشی و ضد عفونی ، مابین کارکنان منطقه دستکش های پلاستیکی ، ماسک ، قرص های ویتامین D ، ژل های ضد عفونی دست توزیع شده و همچنین در چندین نوبت نیز تب کارکنان توسط پزشک مرکز سلامت شهرداری کلانشهر تبریز مورد سنجش قرار گرفته و تونل ضد عفونی هم در ورودی ساختمان منطقه ، برای مراجعان منطقه و کارکنان ، مستقر شده است .
وی این اقدامات را امری مستمر و لازم برای مبارزه با ویروس کرونا در راستای سلامتی کارکنان و مراجعان به شهرداری منطقه دانسته و گفت : عملیات ضد عفونی اماکن و توزیع دستکش به صورت مداوم اجرا می شود .


فرشاهین از آخرین اقدام در این زمینه به توزیع 1800 عدد ماسک و ژل ضد عفونی در بین کارکنان اشاره نموده و تصریح کرد : مصارف هفتگی ماسک و ژل ضد عفونی کارکنان را در یک بسته 6 تایی ماسک و یک عدد ژل 250 میلی لیتری توزیع می کنیم .
وی در پایان اجرای مفاد پروتکل بهداشتی برای مبارزه با ویروس کرونا را از برنامه های جدی شهرداری منطقه 3 تبریز در راستای سلامت کارکنان و ارباب رجوع عنوان کرد و افزود : در واحد مدیریت برنامه ریزی و توسعه انسانی منطقه ، این امر را به صورت جدی پیگیر هستیم تا اجرا شود تا سلامتی عزیزان به خطر نیفتد .                                    امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 کلانشهر تبریز
 


نوشته شده در   يکشنبه 1 تير 1399  ساعت  13:17   توسط   اصغر قلی پور    تعداد بازدید  148
PDF چاپ چاپ