• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
سه شنبه
مهر 1399
29
قمری:03 ربيع الأول 1442

میلادی:20 اکتبر 2020
 
تاریخ : سه شنبه 13 خرداد 1399     |     کد : 4387

با اتمام عملیات پی کنی دومین قسمت از سومین فاز کیلومتراژ ۲۲۵ تا ۲۵۰ کانال بتنی اسلامشهر؛

عملیات باکس گذاری درابعاد مفید 2*2 متر ، خیابان عدل دراسلامشهر در روزهای آتی انجام خواهد گرفت.

باکس گذاری اولین قسمت از سومین فاز کانال بتنی اسلامشهر ، برای هدایت آبهای مسیل ضلع جنوبی اتوبان شهید کسائی از آخر خیابان طالقانی به کانال سرپوشیده «ایلی سو» ، به طول 30 متر در خیابان عدل اجرا شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز؛ عملیات پی کنی دومین قسمت از سومین کیلومتراژ ۲۲۵ تا ۲۵۰ کانال بتنی اسلامشهر به طول 25 متر در خیابان عدل ناحیه اسلامشهر به پایان رسید.
محمود رضا بنایی معاون فنی و عمرانی منطقه گفت : طول در نظر گرفته شده برای اجرای کانال ۶۰۰ متر میباشد که ۳۰ متر آن قبل ازعید نوروز اجرا گردید که شامل پی کنی ، بتن مگر، باکس گذاری و ماکادام ریزی روی آن بود  و حدود ۲۵ متر بعد از عید اجرا گردیده و در روزهای آتی عملیات باکس گذاری در طول حدود۲۵ متر انجام خواهد یافت .
معاونت فنی و عمرانی منطقه در این خیابان بعد از انجام عملیات های لازم ، قسمت مذکور را با باکس‌های بتنی مسلح ترافیکی مربع شکل درابعاد مفید 2*2 متر ، برای هدایت آبهای مسیل ضلع جنوبی اتوبان شهید کسائی از آخر خیابان طالقانی و همچنین آبهای سطحی خیابان های عدل ، نبوت و توحید ناحیه اسلامشهر به کانال سرپوشیده هدایت آبهای سطحی «ایلی‌سو»،  باکس گذاری کرد.کارکنان معاونت فنی و عمرانی منطقه روی باکس های بتنی را ماکادام ریزی نموده و بعد از آن نیز به ضخامت 10 تا 15 سانتی‌متر بتن ریزی و متعاقب آن آسفالت ریزی خواهند کرد.

باکس گذاری کانال اسلامشهر در این محدوده به خاطر وجود ترافیک زیاد وسایل نقلیه و شلوغی مسیر ، به صورت قطعه قطعه بعد از عملیات های پی‌کنی و آماده سازی ، با باکس های بتنی مسلح ترافیکی مربع شکل در ابعاد مفید 2*2 متر، توسط شهرداری منطقه اجرا خواهد شد.

                                          امورارتباطات شهرداری منطقه 3 کلانشهرتبریز

 


نوشته شده در   سه شنبه 13 خرداد 1399  ساعت  10:57   توسط   اصغر قلی پور    تعداد بازدید  52
PDF چاپ چاپ