• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
سه شنبه
مهر 1399
29
قمری:03 ربيع الأول 1442

میلادی:20 اکتبر 2020
 
تاریخ : پنجشنبه 7 فروردين 1399     |     کد : 4254

استمرار عملیات ضدعفونی کردن معابر و امکانات شهری از سوی شهرداری منطقه ۳ تبریز

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۳ تبریز گفت: شهرداری منطقه ۳ با بکارگیری تمام امکانات خود آمادگی لازم جهت هرگونه همکاری به منظور مقابله با ویروس کرونا را دارد و عملیات گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر ، اماکن و تجهیزات در سطح شهر تا ریشه‌کنی این ویروس استمرار خواهد داشت.

به گزارش امورارتباطات شهرداری منطقه 3 کلانشهر تبریز ؛ علی دهقانی اظهار کرد :  دستورالعمل‌های مختلفی برای تمام کارگان در بخش‌های مختلف حمل زباله، رفت و روب و حتی کارگران فضای سبز  برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا صادر و بر این اساس استفاده از ماسک و دستکش به صورت الزامی تاکید شده و نظارت مستمر بر این موضوع در حال انجام است.وی افزود: پیمانکارانی که موارد ایمنی و بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا را رعایت نکنند، از سوی شهرداری جریمه سنگین خواهند شد و با پیمانکاران متخلف برخورد می‌شود.
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۳ با بیان اینکه تمام ماشین آلات حمل زباله و ضایعات، تجهیزات و امکانات مورد استفاده در خدمات شهری، به صورت مستمر ضدعفونی و گندزدایی می‌شود، تصریح کرد: با استفاده از دستگاه‌های سمپاش موتوری و کمری، مکان‌های خدماتی و خدمات رسان از جمله سرویس‌های بهداشتی شهر نیز طی چند نوبت در روز گندزدایی و ضدعفونی می‌شود.


وی ادامه داد: از اولین روزهای شروع کرونا در تبریر اکیپ های این معاونت با تانکرهای حاوی مواد ضدعفونی کننده معابر به خصوص فضاهای پر تردد شهر از جمله روبه‌روی بیمارستان‌ها، ادارات، درب بانک‌ها، ورودی و داخل بازارها، مکان‌های اداری عمومی و پاساژها که امکان آلودگی بیشتری دارد را  ضدعفونی می‌کنند تا گندزدایی را به صورت وسیع‌تر انجام شود.
وی تاکید کرد: ضدعفونی معابر در تمام محلات و معابر منطقه انجام می‌شود، اما  در محل‌هایی که مطب پزشکان و بیمارستان‌ها واقع شده  و یا محلاتی که آلودگی بیشتری دارند این کار به صورت ویژه انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه ضدعفونی معابر و استمرار این فعالیت‌ها در سطح شهر تا ریشه‌کنی ویروس کرونا ادامه خواهد داشت، گفت: خودروهای حمل زباله نیز هر شب ضدعفونی و شست و شو می‌شود.
                                                      امورارتباطات شهرداری منطقه 3 کلانشهر تبریز

 


نوشته شده در   پنجشنبه 7 فروردين 1399  ساعت  21:41   توسط   اصغر قلی پور    تعداد بازدید  94
PDF چاپ چاپ