• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
پنجشنبه
فروردين 1399
14
قمری:09 شعبان 1441

میلادی:2 آوریل 2020
 
تاریخ : پنجشنبه 24 بهمن 1398     |     کد : 4166

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه 3 :

برای محلول پاشی و برف‌روبی در آماده‌باش کامل هستیم

کلیه کارکنان معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه 3 تبریز برای بازنگهداشتن خیابان‌ها و معابر اصلی و فرعی سطح حوزه شهرداری منطقه و همچنین برای محلول پاشی و برف‌روبی در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز؛ معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه علی دهقانی، گفت: کلیه کارگران نواحی 3 گانه معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه برای محلول پاشی و برف روبی برف و برای جلوگیری از مسدود شدن تمامی خیابان‌ها و معابر اصلی و فرعی سطح حوزه، در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.
دهقانی افزود: در تمامی روزهای برفی امسال،  نیروهای معاونت خدمات منطقه با تلاش شبانه روزی خود با محلول پاشی و برف روبی مسیرهای سطح حوزه استحفاظی منطقه اجازه ندادند که هیچ یک از معابر اصلی و فرعی مسدود بماند.
ترافیک در همه معابر اصلی و فرعی سطح حوزه روان استمعاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ادامه داد: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی و ورود سامانه بارشی برف در ساعات آینده ، تمامی کارکنان معاونت خدمات شهری و اجرایی با ماشین‌آلات محلول پاش و برف‌روب در آماده ‌باش کامل به سر می‌برند.
وی گفت: شهروندان نیز می‌توانند در صورت مشاهده مسدود شدن احتمالی مسیرها در بعضی از معابر فرعی و یا اصلی و کوی‌ها، با شماره تلفن 137- مرکز ....... تماس گرفته و آدرس مسیر مسدودی را اعلام نمایند تا کارکنان معاونت خدمات سریعا نسبت به رفع آن اقدام نموده و مجددا مسیر را بازگشایی کنند.
دهقانی، از مشارکت همیشگی و همکاری شهروندان با مجموعه شهرداری تقدیر کرده و افزود: مغازه‌داران و اصناف و کسبه نیز می‌توانند با پاکسازی قسمتی از مسیر تردد عابران پیاده مقابل مغازه‌های خود، شهرداری را در امر پاکسازی در این ایام یاریگر بوده و مسیر تردد ایمنی و عاری از خطر را برای همنوعان خود فراهم آوردند.

 
                                            امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 کلانشهرتبریز
 


اصغر قلی پور
نوشته شده در   پنجشنبه 24 بهمن 1398  ساعت  14:02   توسط   اصغر قلی پور    تعداد بازدید  75