• شعار سال 99 و عکس رهبری
  • ساختمان منطقه
  • عکس منطقه
  • پاییز 1
  • گل 1
  • پاییز 2
 
  امروز
چهارشنبه
بهمن 1399
8
قمری:14 جمادى الثانية 1442

میلادی:27 ژانویه 2021
 
تاریخ : يکشنبه 8 دي 1398     |     کد : 4083

مسئول واحد فضای سبز شهرداری منطقه 3 تبریز:

طرح پلاک کوبی درختان سطح حوزه ادامه دارد

مسئول واحد فضای سبز شهرداری منطقه 3 تبریز از اجرای طرح پلاک کوبی درختان به منظور شناسنامه دار کردن، ثبت اطلاعات هر درخت و دسترسی آسان تر به اطلاعات مربوط در سطح حوزه خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز؛ امیر برجسته مسئول واحد فضای سبز شهرداری منطقه گفت: طرح پلاک کوبی درختان  سطح حوزه به منظور شناسنامه دار کردن درختان و ثبت اطلاعات هر درخت شامل گونه و قطر بن درخت، سن تقریبی، ارتفاع، آفت و سایر اطلاعات اجرا می شود.


برجسته افزود: با اجرای ممیزی درختان موجود در سطح خیابان ها و معابر و فضاهای سبز پارک ها و بوستان های منطقه، اطلاعات لازم برای برنامه ریزی رسیدگی و بهبود فضای سبز انجام خواهد شد.
وی توضیح داد: طرح شناسنامه دار کردن و پلاک کوبی درختان به منظور ایجاد بانک اطلاعاتی در راستای دسترسی آسان تر به اطلاعات مربوط به درختان در جهت حفظ، حراست و نگهداری از آنها در حال انجام می باشد.

مسئول واحد فضای سبز شهرداری منطقه گفت: در حال حاضر این طرح در خیابان های شهید ناصر مقدم، معراج، چهارسوق و شهید منتظری انجام می‌گیرد که در پارک های محله ای و انبوه کاری های استادیوم و حاشیه اتوبان شهید کسائی و خیابان های شهریار و تجلائی نیز انجام خواهد گرفت.
برجسته، هدف دیگر از اجرای
طرح پلاک کوبی درختان  را ساماندهی، حفاظت و جلوگیری از قطع بی رویه درختان ، توسعه فضای سبز ، افزایش سرسبزی و زیبایی شهر عنوان کرده و از شهروندان درخواست نمود که با مشارکت خود در حفظ و نگهداری درختان سطح شهر بیش از پیش کوشا بوده و هرگونه تخلفی را نیز در خصوص قطع درختان و یا آسیب به فضاهای سبز شهری را با تلفن ۱۳۷ به اطلاع مسئولین مربوطه برسانند.                                            امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 کلانشهر تبریز

 


نوشته شده در   يکشنبه 8 دي 1398  ساعت  11:54   توسط   امور ارتباطات شهرداری منطقه 3    تعداد بازدید  186
PDF چاپ چاپ