• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
سه شنبه
مهر 1399
29
قمری:03 ربيع الأول 1442

میلادی:20 اکتبر 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 24 مهر 1398     |     کد : 3952

با 3000 تن آسفالت؛

خیابان مشروطه آسفالت ریزی شد

خیابان مشروطه از تقاطع خیابان مهدیه تا خروجی اتوبان شهید کسائی توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 3 تبریز به صورت اساسی آسفالت ریزی شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز؛ داوود طالب نژاد شهردار منطقه خبر از تداوم عملیات آسفالت ریزی اساسی در سطح حوزه داده و گفت: در طی چند روز گذشته خیابان مشروطه از تقاطع خیابان مهدیه تا نقطه اتصال به اتوبان شهید کسائی بعد از آسفالت تراشی در نقاط لازم و مسطح سازی ها ، به صورت اساسی آسفالت ریزی گردید.
شهردار منطقه،  حجم آسفالت استفاده شده برای آسفالت ریزی در این مسیر را 3000 تن اعلام کرده و افزود: ورودی به خیابان مشروطه از اتوبان شهید کسائی و میدان موجود در ورودی ترمینال اصلی تبریز،  بعد از اصلاح های لازم آسفالت ریزی شد.
طالب نژاد در مورد آسفالت ریزی ادامه خیابان مشروطه نیز گفت: آسفالت ریزی ادامه خیابان مشروطه از تقاطع خیابان مهدیه، یعنی خیابان امامیه تا میدان حکیم نظامی  نیز جزو برنامه ریزی شهرداری منطقه 3 می باشد که به زودی توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه اجرا خواهد شد.
شهردار منطقه از شهروندان ساکن در سطح محدوده خیابان های مشروطه و امامیه نیز به خاطر همکاری و صبر و شکیبایی شان در طول مدت اجرای عملیات  آسفالت ریزی تقدیر و تشکر کرده و افزود: به خاطر عملیات آسفالت ریزی بخشی از مسیر خیابان در ساعاتی مسدود می‌گردید که این عمل ،کمی از سرعت ترافیکی وسایل نقلیه عبوری از این مسیر را می‌کاست  و یا دچار مشکل می‌نمود ،که به نوبه خویش از همشهریان عزیز از این بابت عذرخواهی نموده و از همکاری شان قدردانی خود و مجموعه شهرداری منطقه 3 تبریز را اعلام می دارم.
طالب نژاد، از رضایت شهروندان به عنوان محوری ترین مباحث لحاظ شده در اجرای پروژه ها و برنامه های شهرداری یاد کرده و ادامه داد: در تمامی کارها، تلاش و هدف ما این است که بتوانیم موجبات رضایت مندی شهروندان را فراهم آوریم.
  
                                                                            امورارتباطات شهرداری منطقه 3 کلانشهر تبریز


نوشته شده در   چهارشنبه 24 مهر 1398  ساعت  09:41   توسط   اصغر قلی پور    تعداد بازدید  71
PDF چاپ چاپ