• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
چهارشنبه
مهر 1399
30
قمری:04 ربيع الأول 1442

میلادی:21 اکتبر 2020
 
تاریخ : دوشنبه 22 مهر 1398     |     کد : 3948

در فرهنگسرای کوثر شهرداری منطقه 3 برگزار شد؛

کلاس مامائی با عنوان روبان صورتی

کلاس مامائی با عنوان روبان صورتی با موضوع پیشگیری از سرطان سینه و شرکت بانوان علاقه‌مند ، در فرهنگسرای کوثر شهرداری منطقه 3 تبریز برگزار گردید.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز ؛ با حضور بانوان مشتاق اهالی خیابان منتظری (مارالان) ، کلاس مامائی با عنوان روبان صورتی در فرهنگسرای کوثر شهرداری منطقه برپا شد.
مریم شیری مسئول فرهنگسرای کوثر با اعلام خبر فوق گفت: کلاس مامائی با پرداخت به موضوع پیشگیری از سرطان سینه ، به خاطر استقبال بیشتر بانوان اجباراً در سه تایم یک ساعته از ساعت 9 تا 12 قبل از ظهر روز چهارشنبه با مباحث ارائه شده توسط کارشناس مربوطه خانم لطفی برگزار گردید و علل و عوامل شیوع این بیماری و راههای امکان پیشگیری برای حضار تشریح شد.
وی به برگزاری کلاس های مشاوره انفرادی مامائی بعد از کلاس های عمومی در فرهنگسرای کوثر اشاره کرده و یادآور شد که برای بانوان خواستار مشاوره انفرادی نیز ، از ساعت 12 تا 14 به صورت رایگان توسط کارشناس مربوطه، مشاوره ارائه می گردد.
شیری، فعالیت این مرکز فرهنگی هنری را شامل آموزش 28 رشته هنری و مباحث آموزشی در 4 رشته حوزه سلامت عنوان کرد و ادامه داد: در حوزه رشته های هنری می توان به کلاس های آموزش نقاشی ، خیاطی، گلدوزی، آشپزی، قلم زنی و... و در حوزه سلامت و تغذیه نیز به برگزاری کلاس های روانشناسی در روزهای یکشنبه، کلاس های تغذیه در روزهای دوشنبه و کلاس های مامائی در روز چهارشنبه هر هفته اشاره کرد.وی گفت: به خاطر استقبال زیاد بانوان، کلاس های مامائی اکثرا" در دو یا سه تایم ،قبل از ظهر روزهای چهارشنبه هر هفته برپا شده و مشاوره انفرادی نیز در مباحث اشاره شده برای بانوان مشتاق ارائه می شود.
مسئول فرهنگسرای کوثر ، ساعت شروع کلاسهای فرهنگسرای کوثر را همه روزه به غیر از جمعه ها از8 صبح ذکر نموده و افزود: کلاسهای آموزشی تا 17.30 عصر هر روز در رشته ها و موضوعات مختلف با حضور مربیان و کارشناسان مربوطه برپا می شود.

                                     امور ارتباطات شهرداری منطقه3 کلانشهر تبریز


 


نوشته شده در   دوشنبه 22 مهر 1398  ساعت  02:42   توسط   اصغر قلی پور    تعداد بازدید  79
PDF چاپ چاپ