• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
سه شنبه
تير 1398
25
قمری:13 ذو القعدة 1440

میلادی:16 ژوئیه 2019
 
تاریخ : شنبه 1 تير 1398     |     کد : 3637

بازدید سرزده نماینده یونیسف از سالن آموزش ترافیک مشروطه

نماینده یونیسف به همراه معاون شهرسازی و معماری شهرداری تبریز در راستای پیوستن کلانشهر تبریز به "شهرهای دوستدار کودک" در جهان از سالن آموزش ترافیک مشروطه شهرداری منطقه 3 تبریز بازدید کرد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز؛ در راستای پیوستن کلانشهر تبریز به "شهرهای دوستدار کودک" آقای ویل پارکس نماینده یونیسف در ایران و هیات همراه با همراهی محمد عزتی معاون شهرسازی ومعماری شهرداری کلانشهر تبریز در راستای بررسی پتانسیل های سخت افزاری شهر تبریز و شهرداری کلانشهر تبریز از سالن آموزش ترافیک سرپوشیده مشروطه شهرداری منطقه 3 تبریز به صورت سرزده بازدید کردند.
در این بازدید امیر جاهد رییس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه کلیاتی از ارائه برنامه های آموزشی تئوری و عملی مباحث ترافیکی و راهنمایی رانندگی برای دانش آموزان مدارس در این سالن را برای آقای ویل پارکس و هیات همراه تشریح نمود.
در پایان این بازدید جوایز تهیه شده از سوی شهرداری منطقه 3 برای دانش آموزان حاضر در کلاس آموزش ترافیک، توسط نماینده یونیسف (صندوق کودکان سازمان ملل متحد) آقای ویل پارکس اهداء گردید.
رییس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه در حاشیه این بازدید در توضیح " شهرهای دوستدار کودک" گفت : این بحث سالهاست که در جهان مطرح است و در کشور ما نیز از چند سال گذشته مطرح شده است.
امیر جاهد افزود : در "شهرهای دوستدار کودک" در جهان سعی شده به نقش کودکان در جامعه و اجتماعات مختلف بیش از پیش ارزش نهاده و جایگاه کودکان را با مشارکت دادن شان ارتقاء دهند.
وی ادامه داد : در شهرهای به اجرا درآمده طرح "شهرهای دوستدار کودک" ، به سلامت جسمی و روانی ، توسعه بازیکده و آموزشگاه های کودکان ، آموزش مهارت های زندگی کودکان ، ساخت محوطه های اختصاصی برای کودکان در پارک ها و بخصوص در فرهنگسراها و خانه های سلامت توجه اساسی می شود.
جاهد ، پیوستن کلانشهر تبریز به "شهرهای دوستدار کودک" در جهان را در گرو همدلی و همراهی سایر دستگاه های مرتبط با امر کودکان در کلانشهر تبریز  دانست.
 


 
 
                                         امور ارتباطات شهرداری منطقه3 کلانشهر تبریز
 


اصغر قلی پور
نوشته شده در   شنبه 1 تير 1398  ساعت  13:18      تعداد بازدید  206