• 2018
  • چهارراه طالقانی
  • باغ پارک امامی
  • فضای سبز
  • ساختمان منطقه
  • استراحتگاه پارک جنگلی یادگار امام
  • لاله
  • پارک مشروطه
 
  امروز
سه شنبه
آذر 1397
20
قمری:04 ربيع الثاني 1440

میلادی:11 دسامبر 2018
 
تاریخ : شنبه 10 آذر 1397     |     کد : 2995

مدیر جدید بازرسی شهرداری منطقه3 تبریز معرفی شد

با حضور معاون بازرسی شهرداری تبریز و شهردار، معاونان و مدیران شهرداری منطقه 3 تبریز، محمد رفیعی به عنوان مدیر جدید واحد بازرسی شهرداری منطقه معرفی و از زحمات دارا باقری سرپرست سابق بازرسی منطقه تقدیر و تودیع به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه3 تبریز؛ با حضور معاون بازرسی شهرداری تبریز و شهردار ، معاونان و مدیران شهرداری منطقه ، محمد رفیعی به عنوان مدیر جدید بازرسی منطقه معرفی و  از دارا باقری به خاطر فعالیت شان در دوران سرپرستی  بازرسی منطقه تقدیر و تودیع به عمل آمده و برای تداوم خدمت شان در پست معاونت مالی و اقتصادی منطقه آرزوی توفیق گردید.
داود طالب نژاد شهردار منطقه از همکاری و اعتماد مجموعه بازرسی شهرداری تبریز قدردانی کرد و رفیعی را نیرویی با تجربه و کار کشته معرفی کرد و گفت : آقای رفیعی از نیروهای کار بلد و فنی شهرداری تبریز می باشد که در حوزه های مختلف تجربه های فراوانی را در طول دوران خدمت خود کسب کرده است.


شهردار منطقه، موقعیت فعلی را بستر کار و تلاش نامید و افزود: باید به مجموعه خودمان تعصب کاری داشته و محور کارمان را سلامتی و پاکدستی قرار دهیم تا بتوانیم دست در دست هم در مجموعه شهرداری، جایگاه والا و برتر قبلی منطقه را احیاء کنیم.
طالب نژاد تاکید کرد: در شهرداری منطقه 3 با جدیت دوشادوش هم باید به فکر اجراء پروژه های خوب بوده و از هیچ خدمتی به مردم فهیم و قدردان شهر تبریز دریغ نکنیم.


وی ادامه داد: ملت ایران در طول 40 سال گذشته ثابت کرده اند که در هر شرایط و زمانی با جان و دل خود پشتیبان نظام بوده اند و الان حیف است که ما فرصت های خدمتگذاری را از دست بدهیم.
معاون بازرسی شهرداری تبریز ، ایمان غنی زاده نیز در آیین تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید بازرسی منطقه گفت: انتخاب آقای رفیعی از سوی شهردار منطقه طالب نژاد، انتخاب خوبی بوده است.


غنی زاده، بازرسی را کمک و یاری گر نیروها ومعاونان منطقه دانسته و افزود: عزل و نصب ها و آمد و رفت ها گذرا بوده و مهم خدمت به خلق خداوند است.


وی از تلاش و زحمات آقایان علیپور و باقری که در گذشته به ترتیب مسئولیت واحد بازرسی شهرداری منطقه 3 را عهده دار بودند تقدیر و تشکر مجموعه بازرسی شهرداری تبریز را اعلام نمود.
در این مراسم ، دارا باقری معاون مالی و اقتصادی فعلی و مدیر سابق بازرسی منطقه نیز  برای رفیعی آرزوی موفقیت کرد و محمد علیپور مدیر اسبق بازرسی منطقه نیز از تمامی همکاران طلب حلالیت نمود.


محمد رفیعی مدیر جدید بازرسی شهرداری منطقه نیز کار در کنار مجموعه شهرداری منطقه 3 را افتخار بزرگی برای خود عنوان کرد و گفت: امیدوارم به یاری حق بتوانیم مشکلی از مشکلات شهر را با کمک همدیگر حل کنیم.
در انتهای مراسم تودیع و معارفع ، داود طالب نژاد شهردار منطقه برای تداوم خدمت دارا باقری در معاونت مالی و اقتصادی منطقه و برای محمد علیپور در پست جدیدش به عنوان مدیر جدید بازرسی شهرداری منطقه یک و همچنین برای مدیر بازرسی جدید منطقه، محمد رفیعی آرزوی توفیق نمود.
مراسم با اعطاء حکم محمد رفیعی به عنوان مدیر بازرسی جدید شهرداری منطقه 3  و اهداء لوح تقدیر به دارا باقری به عنوان سرپرست سابق بازرسی در سالن اجتماعات منطقه پایان یافت.
 
                                                  روابط عمومی شهرداری منطقه3 تبریز
 


اصغر قلی پور
نوشته شده در   شنبه 10 آذر 1397  ساعت  17:09   توسط   اصغر قلی پور    تعداد بازدید  335
ویرایش شده در يکشنبه 11 آذر 1397 ساعت 17:46 توسط اصغر قلی پور
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :