• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
سه شنبه
تير 1398
25
قمری:13 ذو القعدة 1440

میلادی:16 ژوئیه 2019
 
تاریخ : شنبه 10 آذر 1397     |     کد : 2995

مدیر جدید بازرسی شهرداری منطقه3 تبریز معرفی شد

با حضور معاون بازرسی شهرداری تبریز و شهردار، معاونان و مدیران شهرداری منطقه 3 تبریز، محمد رفیعی به عنوان مدیر جدید واحد بازرسی شهرداری منطقه معرفی و از زحمات دارا باقری سرپرست سابق بازرسی منطقه تقدیر و تودیع به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه3 تبریز؛ با حضور معاون بازرسی شهرداری تبریز و شهردار ، معاونان و مدیران شهرداری منطقه ، محمد رفیعی به عنوان مدیر جدید بازرسی منطقه معرفی و  از دارا باقری به خاطر فعالیت شان در دوران سرپرستی  بازرسی منطقه تقدیر و تودیع به عمل آمده و برای تداوم خدمت شان در پست معاونت مالی و اقتصادی منطقه آرزوی توفیق گردید.
داود طالب نژاد شهردار منطقه از همکاری و اعتماد مجموعه بازرسی شهرداری تبریز قدردانی کرد و رفیعی را نیرویی با تجربه و کار کشته معرفی کرد و گفت : آقای رفیعی از نیروهای کار بلد و فنی شهرداری تبریز می باشد که در حوزه های مختلف تجربه های فراوانی را در طول دوران خدمت خود کسب کرده است.


شهردار منطقه، موقعیت فعلی را بستر کار و تلاش نامید و افزود: باید به مجموعه خودمان تعصب کاری داشته و محور کارمان را سلامتی و پاکدستی قرار دهیم تا بتوانیم دست در دست هم در مجموعه شهرداری، جایگاه والا و برتر قبلی منطقه را احیاء کنیم.
طالب نژاد تاکید کرد: در شهرداری منطقه 3 با جدیت دوشادوش هم باید به فکر اجراء پروژه های خوب بوده و از هیچ خدمتی به مردم فهیم و قدردان شهر تبریز دریغ نکنیم.


وی ادامه داد: ملت ایران در طول 40 سال گذشته ثابت کرده اند که در هر شرایط و زمانی با جان و دل خود پشتیبان نظام بوده اند و الان حیف است که ما فرصت های خدمتگذاری را از دست بدهیم.
معاون بازرسی شهرداری تبریز ، ایمان غنی زاده نیز در آیین تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید بازرسی منطقه گفت: انتخاب آقای رفیعی از سوی شهردار منطقه طالب نژاد، انتخاب خوبی بوده است.


غنی زاده، بازرسی را کمک و یاری گر نیروها ومعاونان منطقه دانسته و افزود: عزل و نصب ها و آمد و رفت ها گذرا بوده و مهم خدمت به خلق خداوند است.


وی از تلاش و زحمات آقایان علیپور و باقری که در گذشته به ترتیب مسئولیت واحد بازرسی شهرداری منطقه 3 را عهده دار بودند تقدیر و تشکر مجموعه بازرسی شهرداری تبریز را اعلام نمود.
در این مراسم ، دارا باقری معاون مالی و اقتصادی فعلی و مدیر سابق بازرسی منطقه نیز  برای رفیعی آرزوی موفقیت کرد و محمد علیپور مدیر اسبق بازرسی منطقه نیز از تمامی همکاران طلب حلالیت نمود.


محمد رفیعی مدیر جدید بازرسی شهرداری منطقه نیز کار در کنار مجموعه شهرداری منطقه 3 را افتخار بزرگی برای خود عنوان کرد و گفت: امیدوارم به یاری حق بتوانیم مشکلی از مشکلات شهر را با کمک همدیگر حل کنیم.
در انتهای مراسم تودیع و معارفع ، داود طالب نژاد شهردار منطقه برای تداوم خدمت دارا باقری در معاونت مالی و اقتصادی منطقه و برای محمد علیپور در پست جدیدش به عنوان مدیر جدید بازرسی شهرداری منطقه یک و همچنین برای مدیر بازرسی جدید منطقه، محمد رفیعی آرزوی توفیق نمود.
مراسم با اعطاء حکم محمد رفیعی به عنوان مدیر بازرسی جدید شهرداری منطقه 3  و اهداء لوح تقدیر به دارا باقری به عنوان سرپرست سابق بازرسی در سالن اجتماعات منطقه پایان یافت.
 
                                                  روابط عمومی شهرداری منطقه3 تبریز
 


اصغر قلی پور