• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
سه شنبه
تير 1398
25
قمری:13 ذو القعدة 1440

میلادی:16 ژوئیه 2019
 
تاریخ : پنجشنبه 1 آذر 1397     |     کد : 2988

شهردار منطقه 3 تبریز؛

بسیج یادگاری ارزشمند و نهادی همیشه پویا از امام خمینی (ره) است

  در آستانه هفته بسیج ، اعضاء شورای پایگاه مقاومت امام حسین(ع) شهرداری منطقه3 تبریز با شهردار منطقه داود طالب نژاد دیدار کردند.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه3 تبریز؛ فرمانده و اعضاء شورای پایگاه مقاومت امام حسین(ع) شهرداری منطقه به مناسبت هفته بسیج با داود طالب نژاد شهردار منطقه صبح امروز در محل کارش دیدار نمودند.
در این دیدار صمیمی، فرمانده و اعضاء شورای پایگاه مقاومت ضمن تبریک هفته بسیج  چفیه ای را بصورت نمادین به جهت زنده نگهداشت و پاسداشت "بسیج" به شهردار منطقه، فرمانده حوزه 2 شهید علمی سازمان بسیج شهرداری تبریز داود طالب نژاد هدیه نموده و برنامه های مصوب برای اجرا در طول ایام هفته بسیج را به استحضار شهردار رساندند.


داود طالب نژاد فرمانده حوزه 2 شهید علمی سازمان بسیج شهرداری تبریز و شهردار منطقه 3 نیز با تقدیر از تلاش فرمانده و اعضاء پایگاه مقاومت امام حسین(ع) منطقه، فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفته و برایشان در راستای نیل به اهداف عالیه بسیج آرزوی توفیق نمود.


شهردار منطقه ، بسیج را به عنوان نهادی پویا و یکی از ارزشمندترین  و زیباترین یادگاران بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران ، امام خمینی(رحمت الله علیه) برشمرده و با اشاره به بیانی از  کلام حضرت امام خمینی (ره) که فرموده بود " بسیج لشکر مخلص خداست" ، گفت : بنیانگذار کبیر انقلاب ، کاملا به فلسفه و قدرت این تشکل ایمان داشت و می دانست که این نیرو همیشه پویا و توانمند و عالمانه و عاشقانه در راستای تحقق آرمان های انقلاب کوشیده و در دفاع از حق مظلومان در مقابل استکبار جهانی و ایادی آن خواهد ایستاد.


طالب نژاد تشریح کرد : در شهرداری با  ارائه خدمات صادقانه به شهروندان ، و تلاش به صورت جهادی در راستای حل مشکلات و تسهیل امورات زندگی شهروندان در  شهرداری می توانیم  نماد زیبا و نمود ارزشمند  بسیج و بسیجی را حفظ کرده و حفظ نماییم .
وی افزود : بسیجی در شهرداری باید در همه امورات از پاکسازی و تنظیف گرفته تا سایر خدمات باید عاشقانه حاضر شده و قدمی در مسیر عمران و آبادانی شهر بردارد و با اتکاء به قدرت ایمان و اعتقاد خویش با امکانات کم ، تأثیر و اثر بخشی بالایی را رقم بزند .


فرمانده حوزه 2 شهید علمی ، طالب نژاد تأکید کرد : بسیج همیشه در کنار آحاد ملت ، پشتوانه انقلاب و نیروهای انتظامی و نظامی است و همواره در همه برهه ها و مقاطع ثابت کرده است که یار و یاور و پشتیبان ملت و نظام بوده است .
وی ، ارتقاء سطح آگاهی بسیج در تمامی شاخه ها اعم  از مسائل جاری و اقتصادی و اجتماعی و سیاسی و ... مهم شمرده و به فرازی از فرمایش های مقام معظم رهبری در خصوص جذب حداکثری اشاره کرده و گفت : مقام معظم رهبری همیشه در فرمایشات خویش به جذب حداکثری اشاره نموده است ، پس ما نیز باید این امر را سرلوحه امورات خودمان در بسیج قرار دهیم تا باعث دفع جوانان نگردیم .
طالب نژاد در دیدار با فرمانده و اعضاء پایگاه مقاومت امام حسین (ع) شهرداری منطقه از آبروداری و رازداری به عنوان بخش مهم دیگری از فلسفه بسیج یاد کرده و یادآور شد : باید مبتنی بر توصیه های مکتب اسلام همیشه آبرو و راز انسان ها را خیلی مهم شمرده و با این الگو باعث جذب حداکثری بخصوص جوانان جامعه به شجره طیبه اسلام یعنی بسیج باشیم .


شهردار منطقه وعده حضرت امام خمینی مبنی بر صدور انقلاب به تمام اقصی نقاط دنیا را امری به تحقق پیوسته دانسته و ادامه داد : در شرایط  کنونی دنیا ، دیگر ایران تنها نیست و تقریباً از چهار گوشه جهان برعلیه استکبار و ایادی آن ندای حق طلبی برخواسته است .
طالب نژاد شهردار منطقه در پایان ، خود را عضوی کوچک از جامعه بزرگ بسیج بر شمرده و آمادگی خدمتگذاری شبانه روزی خویش و همکارانش را از سنگر شهرداری برای فراهم ساختن محیطی تمیز و سرسبز و فضایی آرام و آسوده برای شهروندان اعلام کرد .
 
                               
                                                          روابط عمومی شهرداری منطقه3 تبریز
 


اصغر قلی پور