• 2018
  • چهارراه طالقانی
  • باغ پارک امامی
  • فضای سبز
  • ساختمان منطقه
  • استراحتگاه پارک جنگلی یادگار امام
  • لاله
  • پارک مشروطه
 
  امروز
سه شنبه
آذر 1397
20
قمری:04 ربيع الثاني 1440

میلادی:11 دسامبر 2018
 
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر 1397     |     کد : 2911

بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

برگزاری رژه همیاران پلیس با همکاری شهرداری منطقه 3 و نیروی انتظامی استان

بمناسبت گرامیداست هفته نیروی انتظامی و پاسداشت این عزیزان مراسم رژه همیاران پلیس با مشارکت شهرداری منطقه و نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی استان در سالن بزرگ آموزش ترافیک مشروطه برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 تبریز ؛ رژه نیروهای آموزش دیده از دانش آموزان عزیز که همیار پلیس هستند بمنظور ارج نهادن به نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی با حضور شهردار منطقه 3 و جمعی از فرماندهان پلیس راهور نیروی انتظامی و بازرسان نیروی انتظامی از تهران برگزار گردید .


بعد از قرائت کلام الله مجید توسط قاری قرآن آقای عظیمیان از همکاران شهرداری منطقه 3 ، گروه موزیک نیروی انتظامی اجرای زنده سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران را انجام دادند که حال و هوای خاصی را به سالن بخشید.
بعد از اجرای زنده سرود جمهری اسلامی ایران ، این گروه آهنگ پرغرور ای ایران را بصورت زنده برای حضار اجرا کردند که تشویق قلبی میهمانان را برانگیخت .


به رسم میهمان نوازی و خیر مقدم گویی آغاز برنامه با سخنرانی مهندس موحدنیا شهردار منطقه 3 انجام شد .
ایشان ضمن خیر مقدم گویی به میهمانان حاضر یاد و خاطره شهدای گرانقدر عزیز مخصوصاً شهدای نیروی انتظامی را گرامی داشت و از ایثار این عزیزان تقدیر نمود . مهندس موحدنیا 2 نعمت بزرگ انسان را یادآور شد و امنیت و سلامتی را حائز اهمیت دانسته و گفت امنیت و نظم پایه و اساس توسعه هر کشوری است که قطعاً پیشرفت هر جامعه مرهون نظم و امنیت است و ما این مهم را مدیون نیروی انتظامی هستیم .


نیروی انتظامی هم در زمان جشن و هم حزن و اندوه در کنار مردم ایستاده است .
آموزش را اساس و پایه هر جامعه ای دانسته و گفت ما در شهرداری منطقه 3 با آموزش کودکان به قوانین راهنمایی و رانندگی سعی در بالا بردن سطح فرهنگ جامعه هستیم که این مهم در این سالن با همکاری و مساعدت نیروی پلیس راهور به دست می آید .


جناب سرهنگ امینی معاون هماهنگی و آموزش راهور استان دیگر سخنران این مراسم بود . ایشان ضمن تقدیر و تشکر از شهرداری تبریز بویژه شهردار منطقه مهندس موحدنیا در همکاری صمیمانه با پلیس جهت آمزش ترافیک کودکان بیان داشت باید از سنین  کودکی آموزش این عزیزان را جدی بگیریم و با همکاری شهرداری منطقه 3 برای این کار برنامه ای مدون نموده ایم . افراد جامعه بهر نحوی در رانندگی نقش دارند بعضی ها بصورت راننده وعده ای بصورت عابرگذر، پس همه جا باید قوانین راهنمایی و رانندگی را از کودکی به دانش آموزان عزیز آموزش دهیم .


ایشان در پایان سخنرانی بار دیگر از مهندس موحدنیا بخاطر ترتیب برنامه ای جهت پاسداشت نیروی انتظامی تقدیر نمود .
اهداء جوایز به تعدادی از  همیاران پلیس از دیگر برنامه های این مراسم بود .مهندس آدی بیک از همکاران محترم معاونت ترافیک شهرداری تبریز از ترتیب چنین برنامه ای تقدیر و تشکر نمود و بیان داشت هر برنامه ای که برای ترافیک انجام می گیرد  سرمایه گذاری است که در آینده به بار خواهد نشست .


شهرداری منطقه 3 از تلاشهای انجام گرفته پلیس راهور استان از جناب سرهنگ امینی و سرگرد پورابراهیم  با اهداء لوح و جوایزی تقدیر نمود . ضمناً از تعدادی خانمهای مدرسه که متحمل زحمت شده بودند و در این برنامه نقش داشتند توسط مهندس موحدنیا تقدیر شدند .


رژه همیاران پلیس از جایگاه میهمانان بصورت منظم و مرتب با لباس فرم از دیگر برنامه های این مراسم بود که تحسین حاضرین را برانگیخت .
شهردار منطقه در پایان مراسم ضمن گرفتن عکس یادگاری با دانش آموزان عزیز برای ایشان آرزوی موفقیت نمود .


لازم بذکر میباشد این برنامه توسط مجموعه همکاران شهرداری منطقه 3 در سالن بزرگ آموزش ترافیک مشروطه بمنظور پاسداشت هفته نیروی انتظامی ترتیب یافته بود .
 
                                                   روابط عمومی شهرداری منطقه 3 تبریز
 


اصغر قلی پور
نوشته شده در   چهارشنبه 18 مهر 1397  ساعت  01:17   توسط   اصغر قلی پور    تعداد بازدید  119
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :