• 2018
  • چهارراه طالقانی
  • باغ پارک امامی
  • فضای سبز
  • ساختمان منطقه
  • استراحتگاه پارک جنگلی یادگار امام
  • لاله
  • پارک مشروطه
 
  امروز
سه شنبه
آذر 1397
20
قمری:04 ربيع الثاني 1440

میلادی:11 دسامبر 2018
 
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر 1397     |     کد : 2909

برگزاری جلسه شورای معاونین شهرداری تبریز در منطقه 3

جلسه شورای معاونین بمنظور هم اندیشی در مورد مسائل کلان شهرداری تبریز و همچنین جهت بررسی عملکرد شهرداری منطقه 3 باشرکت قائم مقام شهردار تبریز و معاونین و مدیران کل شهرداری مرکز و شهردار منطقه 3 و جمعی از معاونین و مدیران این منطقه در اتاق کنفرانس شهرداری منطقه تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3 تبریز ؛ جلسه شورای معاونین شهرداری تبریز به ریاست جناب آقای مهندس موسائی قائم مقام محترم شهردار تبریز و جمعی از معاونین و مدیران کل در سالن اجتماعات شهرداری منطقه 3 تشکیل یافت .


بعد از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید مهندس موسائی جلسه را آغاز نمود ، تشریح فعالیتهای شهرداری تبریزو خاصه منطقه 3 از بیانات قائم مقام محترم شهرداری تبریز بود .
به رسم میزبانی بعد از سخنرانی مهندس موسائی ، مهندس موحدنیا با عرض خیر مقدم به همه مسئولین و مدعوین جلسه را ادامه دادند سپس به صورت پاورپوینت و کلیپی که توسط همکاران از 6 ماهه اول سال 97 آماده شده بود ، به تشریح اقدامات شاخص منطقه پرداخت .


همه آمار و ارقام همزمان در 2 دستگاه تلویزیون برای شفاف سازی بیشتر مسائل با سخنرانی مهندس موحدنیا به نمایش گذاشته می شد که حاضرین می توانستند بهترمسائل را درک نمایند طبق اذعان اکثر میهمانان آمار و ارقام منطقه حاکی از فعالیت چشم گیر همه دستگاهها و واحدها در شهرداری منطقه 3 حکایت دارد و رشدی را که شروع شده و ادامه دارد را به جرأت می توان در این برنامه ها به وضوح مشاهده نمود .


بعد از اتمام سخنرانی مهندس موحدنیا و تمام شدن کلیپ عملکرد تصویری ، دکتر سلیمانی معاون مالی و اقتصادی بعد از مهندس موحدنیا که ریاست جلسه را بر عهده داشتند از تک تک معاونین و مدیران منطقه نقطه نظرات و مشکلات واحد خود را جویا شدند که در صورت وجود پیشنهادات در جمع جهت حل آنها رایزنی لازم بعمل آید .


دکتر برزگر جلالی معاون محترم خدمات شهری شهرداری مرکز اولین سخنران از معاونین محترم شهرداری تبریز بود ایشان ضمن تشریح برنامه های آتی معاونت خویش از عملکرد شهرداری منطقه 3 تقدیر و تشکر نموده و بیان داشت برنامه های منطقه 3 خیلی امیدوار کننده است و مشخص است که برنامه ای مدون پشت این تلاش مهندس موحدنیا وجود دارد .


مدیر کل محترم حراست شهرداری تبریز حاج آقا سلامی دیگر سخنران این جلسه بود .
حاج آقا سلامی حراست شهرداری تبریز را یار و یاور پرسنل دانسته و بیان داشت حراست را همیشه در کنار خودتان بدانید و همیشه از مساعدت و راهنمایی ها جهت پیشرفت کارهایتان استفاده کنید که ما از طریق راهنمایی از پرسنل صیانت می کنیم .


ایشان منابع مالی منطقه را امیدوار کننده دانسته و ابراز امیدواری کرد مشکل مالی در این منطقه نخواهیم داشت .
دکتر پورخردمند  دیگر سخنران این جلسه بود ، ایشان ضمن تأکید بر برون سپاری بعضی کارها گفت در شهرداری باید از نگاه کلیشه ای پرهیز شود و ضمن کار با چارت سازمانی باید دوره های آموزش کارکنان را جهت بالا بردن راندمان کاری انجام بدهیم .


معاون محترم شهرسازی شهرداری تبریز دکتر عزتی دیگر سخنران این جلسه بود ، ایشان منطقه 3 را جزو مناطق اصیل تبریز دانسته و بیان داشت این منطقه همیشه جزو مناطق پیشرو بوده است .


ایشان  تأکید کرد باغها و زمینهای فضای سبز را باید شناسنامه دار کنیم تا در آینده از بروز مشکلات حقوقی جلوگیری نمائیم.
دکتر هاشم پور مدیر محترم حقوقی شهرداری تبریز نیز در سخنان کوتاه بر لزوم پایبندی به مقررات در شهرداری تبریز جهت اجتناب از هر گونه خللی در کار ها ، تأکید نمود .


مهندس اسحقی معاون محترم فنی و عمرانی شهرداری تبریز در سخنان مبسوط ضمن تقدیر از عملکرد منطقه در زمینه های عمرانی بیان داشت منطقه 3 به توسعه فضای سبز و اماکن ورزشی همت بیشتر گمارد . ایشان آسفالت را در خط مقدم خدمت رسانی به مردم دانسته و خواستار افزایش بیش از پیش خدمت رسانی دراین زمینه شد.


حضرت حجت الاسلام حمیدی معاون محترم فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای فرهنگی انجام گرفته در این منطقه از برگزاری برنامه های متنوع ابراز رضایت نمود و بیان داشت کتابخانه ها را تجهیز نمائید و در مناطق محروم سعی بر افزایش کتابهای کمک آموزشی نمائید .


دکتر سلیمانی معاون محترم مالی و اقتصادی شهرداری تبریز پس از جمع بندی مطالب و ایراد سخنرانی ختم جلسه را اعلام نمود .


لازم به ذکر میباشد این جلسه از ساعت 15 عصر شروع و تا اذان عصر و شب ادامه داشت .

                              روابط عمومی شهرداری منطقه 3 تبریز
 


اصغر قلی پور
نوشته شده در   چهارشنبه 18 مهر 1397  ساعت  12:58   توسط   اصغر قلی پور    تعداد بازدید  194
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :