• 2018
  • چهارراه طالقانی
  • باغ پارک امامی
  • فضای سبز
  • ساختمان منطقه
  • استراحتگاه پارک جنگلی یادگار امام
  • لاله
  • پارک مشروطه
 
  امروز
سه شنبه
آذر 1397
20
قمری:04 ربيع الثاني 1440

میلادی:11 دسامبر 2018
 
تاریخ : دوشنبه 16 مهر 1397     |     کد : 2908

با حضور مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز ؛

پروژه های مشارکتی شهرداری منطقه 3 تبریز بررسی شد

پروژه های مشارکتی شهرداری منطقه 3 تبریز با حضور مدیر و معاون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز و شهردار ، معاون فنی و عمرانی ، مدیر املاک و مدیر سرمایه گذاری شهرداری منطقه 3 تبریز طی نشستی بررسی گردید .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه3 تبریز ؛  وضیعت پروژه های مشارکتی در حال انجام و بسته های مشارکتی برای پروژه های جدید در حوزه شهرداری منطقه طی نشستی با حضور رضا جمالی و سعید علیزاده قویفکر مدیر و معاون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز و  مرتضی موحدنیا شهردار، محمود رضا بنائی معاون فنی و عمرانی ، احد محمودپور مدیراملاک و محمد علیپور مدیرسرمایه گذاری شهرداری منطقه 3 در اتاق جلسه شهردار منطقه برگزار شد .


نشست مشترک سازمان مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز با شهرداری منطقه 3 ، پیرامون بررسی آخرین وضیعت پروژه های مشارکتی شهرداری منطقه 3 از جمله لونا پارک منظریه ، لونا پارک کوثر ، سالن چند منظوره چمن مصنوعی لاله باغی و لونا پارک گلزار مارالان بود که  شهردار منطقه مرتضی موحدنیا گزارشی مبسوط از وضیعت این پروژه ها را ارائه نمود .
در نشست تبادل نظر تهیه بسته های لازم برای پروژه های مشارکتی منطقه ، موحدنیا به قوانین محدوده کننده اختیارات شهرداری ها اشاره کرده وگفت : این امر مسئولان مدیریت شهری را برای تامین منابع مورد نیاز و اداره شهر از نظر مالی دچار مشکلات فراوانی کرده است .
وی ، راهکار برون رفت از مسائل و مشکلات پیش روی شهرداری را جذب سرمایه گذاری و مشارکت دهی سرمایه گذاران در عمران و آبادانی و توسعه شهر دانست و افزود: شهرداری منطقه 3 در این راستا به دنبال تهیه بسته های مناسب برای اجرای پروژه های مناسب و جذب سرمایه گذاران می باشد .


در این نشست رضاجمالی و سعید علیزاده قویفکر مدیر و معاون سازمان سرمایه گذاری ومشارکت های مردمی شهرداری تبریز به ارائه نکته نظرات خویش در مورد پروژه های مشارکتی شهرداری منطقه 3 پرداختند .
جمالی، مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز ، شرایط فعلی حاکم بر وضیعت اقتصادی کشور را عاملی برای افت استقبال سرمایه گذاران در پروژه های مشارکتی شهرداری ذکر کرده و گفت: باید با فراهم کردن بسته های مشارکتی متنوع و جامع ، سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری ترغیب نماییم .
 وی سرمایه گذاری را راهکاری مطلوب برای برون رفت از بحران مالی و روشی مناسب برای استفاده بهینه  از زمان و ارائه خدمات به شهر و شهروندان دانست .
بهره برداری مناسب و بهینه از باغ امامی واقع در خیابان پاستور ، راه اندازی کارواش در مقابل دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری تبریز در خیابان طالقانی ، اجرای پله های پل عابر گذر پیاده در خیابان معراج مقابل خانه سلامت ، ایجاد آسانسور یا پله برقی برای پل عابر گذر پیاده در خیابان منظریه مقابل بهزیستی برای رفاه حال جانبازان ، معلولان و سالمندان ، احداث جایگاه سوخت بنزین در کمربندمیانی و ایجاد امکانات رفاهی ، ورزشی ، خدماتی در پارک جنگلی یادگار امام (ره ) در حاشیه اتوبان شهید کسایی که در معرض تردد شبانه روزی مسافران و گردشگران قرار دارد ، از پتانسیل های قابل توجه برای حصول درآمد پایدار برای شهرداری منطقه 3 تبریز می باشد که از سوی اعضاء نشست مورد بررسی و حل و فصل قرار گرفت.
 
                روابط عمومی شهرداری منطقه 3 تبریز
 


اصغر قلی پور
نوشته شده در   دوشنبه 16 مهر 1397  ساعت  13:28   توسط   اصغر قلی پور    تعداد بازدید  228
ویرایش شده در چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت 09:21 توسط اصغر قلی پور
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :