• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
يکشنبه
مرداد 1398
27
قمری:17 ذو الحجة 1440

میلادی:18 اوت 2019
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مهندس انصاری در آستانه ی افتتاح مجتمع ورزشی امید شهرداری: شهرداری منطقه سه تبریز، از بیشترین سرانه ف

مهندس انصاری در آستانه ی افتتاح مجتمع ورزشی امید شهرداری: شهرداری منطقه سه تبریز، از بیشترین سرانه ف شهرداری منطقه سه تبریز، پس از ایجاد مجموعه های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی مشروطه، آنا (ویژه ی بانوان)، شقایق و شهدای خطیب؛ مجموعه ی ورزشی نوساخت خود به نام مجتمع فرهنگی، ورزشی و اجتماعی امید شهرداری را برای افتتاح آماده کرده است.
شنبه 15 آبان 1389

طرح ممیزی املاک مسکونی و تجاری منطقه سه تبریز در حال انجام است

طرح ممیزی املاک مسکونی و تجاری منطقه سه تبریز در حال انجام است شهرداری منطقه سه تبریز همزمان با اجرای طرح بزرگ ممیزی املاک شهر تبریز، کار ممیزی املاک واقع در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه سه تبریز را به انجام می رساند.
دوشنبه 10 آبان 1389

شهرداری منطقه سه تبریز با طرح خدمات محله به محله، به رفع مشکلات شهروندان می پردازد

شهرداری منطقه سه تبریز با طرح خدمات محله به محله،  به رفع مشکلات شهروندان می پردازد معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه سه، در ادامه طرح پاکسازی عمومی، که در مهر ماه سال جاری به اجرا درآمد، طرح پاکسازی محله به محله را در سطح منطقه سه به اجرا در می آورد.معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه سه، در ادامه طرح پاکسازی عمومی، که در مهر ماه سال جاری به اجرا درآمد، طرح پاکسازی محله به محله را در سطح منطقه سه به اجرا در می آورد.
دوشنبه 10 آبان 1389

رییس شورای اسلامی شهر تبریز در بازدید از طرح های منطقه سه تبریز: شهرداری منطقه سه، پیشگام در توسعه ا

رییس شورای اسلامی شهر تبریز در بازدید از طرح های منطقه سه تبریز: شهرداری منطقه سه، پیشگام در توسعه ا رییس شورای اسلامی شهر تبریز، در بازدید از طرح های توسعه اماکن ورزشی منطقه سه تبریز، وضعیت و میزان پیشرفت این طرح ها را که در حال اتمام به سر می برند، از نزدیک مورد بررسی قرار داد.
شنبه 1 آبان 1389

تولید گل های فصلی مورد نیاز برای کاشت در گلخانه های شهرداری منطقه سه تبریز

تولید گل های فصلی مورد نیاز برای کاشت در گلخانه های شهرداری منطقه سه تبریز گلخانه های فضای سبز شهرداری منطقه سه تبریز، برای تولید انواع گل های فصلی ساماندهی شدند.
دوشنبه 26 مهر 1389

زادروز حضرت معصومه - علیهاالسلام – در شهرداری منطقه سه گرامی داشته شد

زادروز حضرت معصومه - علیهاالسلام – در شهرداری منطقه سه گرامی داشته شد دختران عضو قرائتخانه ها و خانه های فرهنگ شهرداری منطقه سه تبریز به همراه خانواده های خود در مراسمی با حضور شهردار این منطقه، میلاد مبارک دخت گرامی حضرت موسی –علیه السلام – و روز ملی دختر را گرامی داشتند.
شنبه 24 مهر 1389

همزمان با روز جهانی عصای سفید از کارمندان روشندل شهرداری منطقه سه تبریز، قدردانی شد

همزمان با روز جهانی عصای سفید از کارمندان روشندل شهرداری منطقه سه تبریز، قدردانی شد کارکنان روشندل و سختکوش شهرداری منطقه سه تبریز، طی مراسمی مورد تقدیر قرار گرفتند.
شنبه 24 مهر 1389

افزایش سرانه ی فضای ورزشی توسط منطقه سه تبریز، جامعه ورزشی استان را وادار به تحسین کرد

افزایش سرانه ی فضای ورزشی توسط منطقه سه تبریز، جامعه ورزشی استان را وادار به تحسین کرد سرپرست اداره ی تربیت بدنی تبریز با ارسال نامه ای، از اقدامات شهرداری منطقه سه تبریز در باره ی ساخت و تجهیز چندین سالن ورزشی به ویژه سالن ورزش های باستانی قدردانی کرد.
سه شنبه 20 مهر 1389

کاشت پاییزه ی انواع درخت و گل های زینتی در سطح منطقه سه تبریز، زیبایی و طراوت را به ارمغان آورد

کاشت پاییزه ی انواع درخت و گل های زینتی در سطح منطقه سه تبریز، زیبایی و طراوت را به ارمغان آورد اقدام به کاشت انواع درخت، درختچه، و گل های زیبا و خوشرنگ زینتی، همزمان با اجرای طرح پاکسازی در سطح حوزه ی استحفاظی منطقه سه تبریز، مکمل برنامه گسترده ی " استقبال از پاییز " شهرداری منطقه سه تبریز این منطقه شد و چهره ی تبریز را در این نقطه از شهر دگرگون کرد.
پنجشنبه 15 مهر 1389

شهردار منطقه سه تبریز: عملیات عمرانی ساخت خیابان پرورش شروع شد

شهردار منطقه سه تبریز: عملیات عمرانی ساخت خیابان پرورش شروع شد عملیات عمرانی ساخت خیابان پرورش ( مسیر مابین خیابان های حافظ و مارالان ) آغاز شد.
چهارشنبه 14 مهر 1389