• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
جمعه
مرداد 1399
17
قمری:17 ذو الحجة 1441

میلادی:7 اوت 2020
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

امروز طی مراسمی در شهرداری منطقه 3 تبریز؛

کارکنان سید و سیده، با لوح و هدیه ای مورد تجلیل قرار گرفتند

کارکنان سید و سیده، با لوح و هدیه ای مورد تجلیل قرار گرفتند به مناسبت عید غدیر خم، امروز طی مراسمی توسط شهردار منطقه و با حضور مدیر اجرایی سپاه عاشورا و رئیس سازمان بسیج شهرداری تبریز از کارکنان سید و سیده شهرداری منطقه 3 تبریز با لوح و هدیه‌ای مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.
پنجشنبه 16 مرداد 1399

تقدیر فرمانده سپاه عاشورا از شهردار منطقه 3 تبریز

تقدیر فرمانده سپاه عاشورا از شهردار منطقه 3 تبریز فرمانده سپاه عاشورا با اهداء لوح تقدیری از تلاش های شهردار و مجموعه کارکنان شهرداری منطقه 3 تبریز به خاطر بهسازی و آسفالت ریزی اساسی مسیرهای ورودی و خروجی سپاه عاشورا تشکر کرد.
پنجشنبه 16 مرداد 1399

به مناسبت عید غدیرخم؛

با شیرینی از ارباب رجوع و کارکنان شهرداری منطقه 3 پذیرایی شد

با شیرینی از ارباب رجوع و کارکنان شهرداری منطقه 3 پذیرایی شد به مناسبت عید غدیرخم توسط امورارتباطات منطقه با توزیع شیرینی از کارکنان و مراجعه کنندگان شهرداری منطقه 3 تبریز، با رعایت پروتکل های بهداشتی پذیرایی شد.
پنجشنبه 16 مرداد 1399

طاق شادی بمناسبت عید غدیر خم بر پیشانی منطقه، نقش بست

طاق شادی بمناسبت عید غدیر خم بر پیشانی منطقه، نقش بست طاق بندی بهمراه ریسه و چراغانی بر سردرب شهرداری منطقه 3 بمناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، جلوه و شکوهی دیگر داد.
پنجشنبه 16 مرداد 1399

جایزه برای کسانی که نامشان علی و فاطمه است

جایزه برای کسانی که نامشان علی و فاطمه است برای گرامیداشت روز ارزشمند و زیبای عید غدیرخم، به قید قرعه به 20 نفر از کسانیکه اسامی شان علی و فاطمه باشد، توسط امور فرهنگی و اجتماعی و امورارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز، جایزه داده می شود.
پنجشنبه 16 مرداد 1399

شهردار منطقه ۳ تبریز خبر داد:

اعتبار ۴۰ میلیارد تومانی برای بازسازی کانال ایلی سو

اعتبار ۴۰ میلیارد تومانی برای بازسازی کانال ایلی سو شهردار منطقه ۳ تبریز از پیش‌بینی اعتبار ۴۰ میلیارد تومانی برای تخریب و بازسازی کل مسیر کانال ایلی‌سو خبر داد.
چهارشنبه 15 مرداد 1399

شهردار منطقه 3 کلانشهر تبریز ؛

فضاسازی دهه امامت در منطقه ادای دین به حماسه غدیر خم می باشد

فضاسازی دهه امامت در منطقه ادای دین به حماسه غدیر خم می باشد فضاسازی و چراغانی و طاق بندی در سطح منطقه و جلوی بیت امام جمعه محبوب شهر تبریز و همچنین جلوی ستاد بین المللی غدیر خم ، ادای دین به آرمان والای حماسه غدیر خم که یادآور امامت حضرت علی بن ابیطالب(ع) می باشد، است.
چهارشنبه 15 مرداد 1399

همکاری سبزبان شهرداری تبریز در معرفی فرد سارق

همکاری سبزبان شهرداری تبریز در معرفی فرد سارق سبزبان حوزه فضای سبز منطقه ۳ شهرداری تبریز پس از درخواست کمک یک شهروند، سارق اموال او را به ماموران انتظامی شهر معرفی کرد.
چهارشنبه 15 مرداد 1399

از سوی معاونت خدمات شهری واجرائی شهرداری منطقه ۳ تبریزصورت گرفت؛

پاکسازی و لایروبی آبروهای خیابان ۱۷شهریور و کوی محمد آباد

پاکسازی و لایروبی آبروهای خیابان ۱۷شهریور و کوی محمد آباد در ادامه پاکسازی محیط شهری و نظافت معابر، آبروهای خیابان ۱۷شهریور و کوی محمد آباد در خیابان آزادی از سوی عوامل خدماتی شهرداری منطقه ۳ تبریز پاکسازی و لایروبی شد
سه شنبه 14 مرداد 1399

ریزش قسمتی از کانال ایلی سو ؛

ریزش قسمتی از کانال ایلی سو ؛ قسمتی از کانال ایلی سو حد فاصل چهارراه لاله به میدان ابوریحان بعد از پل عابر گذر بعلت فرسوده بودن ریزش کرد
سه شنبه 14 مرداد 1399