• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
پنجشنبه
فروردين 1399
14
قمری:09 شعبان 1441

میلادی:2 آوریل 2020
 
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398     |     کد : 4160

در حسینیه شهرداری منطقه 3 تبریز برگزار شد ؛

ویژه مراسم گرامیداشت 22 بهمن و چهلم شهادت سردار قاسم سلیمانی

مراسمی به مناسبت 22 بهمن ، چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و چهلمین روز شهادت سردار قاسم سلیمانی ، ظهر امروز در حسینیه شهید امیر رضا فخیم شهرداری منطقه 3 تبریز برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز؛ ویژه مراسمی بعد از نماز ظهر و عصر امروز به مناسبت 22 بهمن، چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و چهلمین روز شهادت سردار قاسم سلیمانی با حضور کارکنان منطقه در حسینیه شهید امیر رضا فخیم شهرداری منطقه  برگزار شد.

مدیر امور فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شهرداری منطقه حجت الاسلام حسین اسماعیلی در مراسم گرامیداشت 22 بهمن و چهلمین  روز  شهادت سردار قاسم سلیمانی ، درحسینیه شهید فخیم منطقه ، برای نمازگزاران به تشریح ویژگی های روز 22 بهمن پرداخته و گفت : روز 22 بهمن 57 ، روز تعیین سرنوشت ملت ایران و روز فرو ریختن  نظام پوسیده ستمشاهی و ریشه های فاسد دودمان پهلوی از این کشور اسلامی بود.

اسماعیلی ، 22 بهمن را روز به ثمر نشستن مبارزه پانزده ساله ملت مسلمان ایران به رهبری امام خمینی (ره) دانست و افزود : اکنون نیز باید با حضور خود در راهپیمائی 22 بهمن ، پشتیبانی همیشگی خود را از انقلاب و آرمان های آن و تبعیت خود از رهنمودها و راهبری های مقام معظم رهبری نشان دهیم.وی: راهپیمایی 22 بهمن را هشدار جدی ، عملی و قاطعی به  شیطان بزرگ آمریکا و ایادی وی عنوان کرده و گفت : ما باید تا خروج اشغالگران آمریکایی از منطقه ، آرام نگیریم و در راهپیمایی 22 بهمن امسال ، از طرح موسوم به معامله قرن انزجار خویش را اعلام نماییم.
مدیر امور فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شهرداری در جمع نمازگزاران منطقه، به نامگذاری ویژه روز 22 بهمن اشاره و گفت: امسال  روز 22 بهمن با توجه به اربعین شهید حاج قاسم سلیمانی، به نام « حماسه حضور، عظمت ملت و تکریم سردار دل‌ها » نامگذاری شده است.
 ویژه مراسم  22 بهمن ، چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و چهلمین روز شهادت سردار قاسم سلیمانی با نوحه سرایی جواد عظیمیان در سوگ شهادت سردار قاسم سلیمانی و با پذیرایی احسان از حضار پایان یافت. 

                                                       امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ کلانشهر تبریز
 


اصغر قلی پور
نوشته شده در   دوشنبه 21 بهمن 1398  ساعت  14:39   توسط   اصغر قلی پور    تعداد بازدید  167