• گل ارتش
  • گل مرکز
  • باغ امامی
  • گل 15
  • گل ارتش
  • دانشگاه هنر
  • گل 15
 
  امروز
پنجشنبه
فروردين 1399
14
قمری:09 شعبان 1441

میلادی:2 آوریل 2020
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شهردار تبریز در پیام نوروزی تاکید کرد؛

سال گذشته، سال تحقق اهداف مدیریت شهری بود/ توسعه فضای سبز و اجرای پروژه‌های عمرانی در سال ۹۹

سال گذشته، سال تحقق اهداف مدیریت شهری بود/ توسعه فضای سبز و اجرای پروژه‌های عمرانی در سال ۹۹ شهردار تبریز سال گذشته را سال تحقق اهداف مدیریت شهری تبریز برشمرد و از توسعه فضای سبز و اجرای پروژه‌های عمرانی در سال جدید به عنوان اولویت‌های شهرداری یاد کرد.
جمعه 1 فروردين 1399

پیام نوروزی رئیس‌جمهور به مناسبت حلول سال 1399:

رئیس‌جمهور در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال 1399 هجری شمسی، با بیان اینکه "وحدت، اتحاد و اخلاق است که می‌تواند آینده خوبی را برای ما بسازد"، تاکید کرد: سال 99 سالِ افتتاح طرح‌های بزرگ، سال رونق با کمک همه مردم در بخش اقتصاد و سال تحول در زندگی مردم و روابط اقتصادی ما با جهان و تعاملات ما با همسایگان ما خواهد بود.

رئیس‌جمهور در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال 1399 هجری شمسی، با بیان اینکه "وحدت، اتحاد و اخلاق است که می‌تواند آینده خوبی را برای ما بسازد"، تاکید کرد: سال 99 سالِ افتتاح طرح‌های بزرگ، سال رونق با کمک همه مردم در بخش اقتصاد و سال تحول در زندگی مردم و روابط اقتصادی ما با جهان و تعاملات ما با همسایگان ما خواهد بود. حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی با ارائه فهرستی از حادثه‌ها و حماسه‌های سال گذشته و مشکلاتی که مردم با آن مواجه بودند، اظهارداشت: سال 99 گرچه آغازش همچنان سلامت، مساله اول ما است اما با دو بال از این مشکل عبور خواهیم کرد بال اول بالِ کادر درمانی و پزشکی ماست که باید همه تلاش خود را بکار گیرند و بال دوم بخش خصوصی ما است که در کنار دولت و سایر نهادها باید به صحنه بیایند تا سال 99 را سالِ سلامت و اشتغال و سال تحرک در مسائل اقتصادی و فرهنگی بسازیم.
جمعه 1 فروردين 1399

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال 1399، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال.
جمعه 1 فروردين 1399

عملیات بهسازی پیاده رو مقابل آرامستان امامیه ؛

با کف پوش های بتنی طرح جدید آغاز شد

با کف پوش های بتنی طرح جدید آغاز شد بعد از اتمام عملیات جدول گذاری و پوشاندن روی جوی آب در حاشیه ضلع غربی بلوار مشروطه در مقابل آرامستان امامیه ، کف پوش پیاده رو در این مسیرتوسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 3 شروع شد .
پنجشنبه 29 اسفند 1398

کوچه شهریار کوی زمزم محله مارالان ،

به وسعت 1000 متر مربع آسفالت ریزی اساسی شد

به وسعت 1000 متر مربع آسفالت ریزی اساسی شد بعد از اجرای عملیات تخریب آسفالت فرسوده و زیر سازی به وسعت 1000متر مربعی کوچه شهریار کوی زمزم محله مارالان با 105 تن آسفالت به صورت اساسی آسفالت ریزی شد .
چهارشنبه 28 اسفند 1398

درچندین مسیرو مکان سطح حوزه شهرداری منطقه 3 تبریز ؛

فرش گل با گل های شب بو و بنفشه اجرا شد

فرش گل با گل های شب بو و بنفشه اجرا شد در راستای طرح استقبال از بهار ، فضای سبز شهرداری منطقه 3 تبریز در چندین مسیر و مکان فرش های گل را با گل های شب بو و بنفشه طراحی و اجرا کرد .
چهارشنبه 28 اسفند 1398

کانال ایلی سو در ضلع غربی میدان ابوریحان ؛

دال گذاری و باز سازی شد

دال گذاری و باز سازی شد بخش نشست کرده کانال سرپوشیده هدایت آبهای سطحی ، در ضلع غربی میدان ابوریحان در فضای سبز وسط جاده سلامت توسط شهرداری منطقه 3 تبریز بازسازی و بهسازی شد .
سه شنبه 27 اسفند 1398

تداوم لکه گیری آسفالت در چندین مسیر حوزه شهرداری منطقه ۳

تداوم لکه گیری آسفالت در چندین مسیر حوزه شهرداری منطقه ۳ در تداوم لکه گیری آسفالت معابر حوزه شهرداری منطقه ۳ تبریز، چندین مسیر تحت پوشش این منطقه چاله زدائی شد.
سه شنبه 27 اسفند 1398

در پارک باغ امامی ؛

2 محل غذای گربه نصب شد

2 محل غذای گربه نصب شد برای حفظ نظافت عمومی فضای پارک باغ امامی و جهت غذادادن مناسب و اصولی به گربه‌ها، 2 محل غذا در حاشیه پارک توسط شهرداری منطقه 3 تبریز نصب شد.
دوشنبه 26 اسفند 1398

آمادگی شهرداری منطقه ۳ برای مقابله با آبگرفتگی معابر

آمادگی شهرداری منطقه ۳ برای مقابله با آبگرفتگی معابر معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۳ تبریزاز اجرای تمهیدات ویژه همزمان با فرا رسیدن فصل بارش ها جهت جلوگیری از آبگرفتگی معابر، درحوزه این منطقه خبر داد.
شنبه 24 اسفند 1398